Kuşadası Haberleri

Beykoz'da iş adamının vurulduğu o anlar kamerada

18 Ekim 2018

Beykoz'da dün akşam saatlerinde iş adamı Mustafa Erkin Karaman ‘a düzenlenen silahlı saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı. Mustafa Erkin Karaman lüks aracına bindiği sırada kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Kameralara yansı ..

Polis kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın izini Belgrad Ormanı'nda arıyor

18 Ekim 2018

 Olay günü konsolosluktan çıkan araçların Belgrad Orman'na gitmiş olabilme ihtimali üzerine ekipler kamera kayıtlarını toplarken, ormanda araştırma yaptı.  Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğuna girdikten sonra bir daha hab ..

Evrim 100 gündür kayıp

18 Ekim 2018

Turhal ilçesine bağlı Yenisu köyünde hayvancılık yapan Burhan-Dilek Atış çiftinin 3.5 yaşındaki Evrim'in yaylaya kurdukları çadırların olduğu bölgeden kaybolmasının üzerinden 100 gün geçti. Bugüne kadar jandarma ekiplerinin yanı sıra AFAD, JAK, UMKE e ..

Yedinci A400M ATLAS uçağı teslim alındı

18 Ekim 2018

TSK, sosyal medya hesabından teslim alınan yedinci A400M ATLAS uçağının fotoğrafını paylaştı.   ..

Sualtında batık kale ve surları tespit edildi

18 Ekim 2018

Elazığ'ın Sivrice ilçesindeki Hazar Gölü'nde rivayetlere göre 4 bin yıl önce sular altında kaldığı tahmin edilen batık şehrin bulunduğu yerde Valilik ve Fırat Üniversitesi ile birlikte heyecanlandıran bir çalışma yapıldı. Vali Çetin Oktay Kaldırım, ya ..

Berat Albayrak BRICA İstanbul Zirvesi'nde konuştu

18 Ekim 2018

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Kuşak ve Yol Sanayi ve Ticaret Birliği'nin (BRICA) İstanbul Zirvesi'nde yaptığı konuşmada "Kuşak ve yol gelişimi bize ulaşım alt yapısını adım adım iyileştirme imkanı veriyor. Türkiye'de kuşak ve yol girişim ..

Ağrı'da korkutan deprem! Okullar tatil edildi

18 Ekim 2018

Afet ve Acil Durum Yönetimi Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre, Patnos ilçesinde yerin 10 kilometre derinliğinde saat 11.03'de 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Patnos ilçesinde korkuya neden olurken, Van'ın Erciş ilçesi ve Ağrı mer ..

Numan Kurtulmuş’tan ’ittifak’ açıklaması

18 Ekim 2018

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, AK Parti ile MHP arasındaki ittifak görüşmelerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin temel meseleleri konusundaki ortak fikir alışverişi ve dayanışma ruhunu sürdürmekte her iki partinin de kararlı olduğun ..

Ekipler konsolosluktaki incelemelerini tamamladı

18 Ekim 2018

Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı ile ilgili inceleme yapmak üzere heyet Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu Konutu'na saat 16.40'ta gelerek çalışmalarına başlamıştı. Aralarında olay yeri inceleme ekipleri, uzman ekipler ve adli tıp kurumu uzmanlarını ..

TBMM'de Trafik Kanunu'na ilişkin düzenleme kabul edildi

18 Ekim 2018

TBMM Genel Kurulu'nda görüşülen Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi kabul edildi. Kanun teklifinde, Emniyet Teşkilatı Kanunu'nda değişiklik yapılıyor. 45 yaşından gün almamış lisans mezunu ..