Kuşadası Haberleri

Oltasını çalan hırsızı yakalayıp öz çekimle ifşa etti

20 Kasım 2018

Ali Bilgiç, 10 gün önce Kaleiçi Yat Limanı'nda duran teknesindeki olta takımının çalındığını fark edince durumu polise bildirdi. Olta takımının çok özel ve Türkiye'de bir tane olduğunu bilen Bilgiç, satış yapılabilecek tüm merkezlerle de irtibata geçt ..

Soğanı fiyat artırmak için depoya hapsettiler

20 Kasım 2018

Bakanlık ekipleri, Polatlı'daki 24 depoda inceleme yaptı. Yapılan incelemelerde depolarda 50 bin ton soğan olduğu belirlendi. Bakanlık ekipleri 24 depodan sadece 3'ünün satış yaptığını belirledi.  Ankara'nın Polatlı ilçesinde depolarda ..

Kritik görüşmenin gündemi belli oldu

20 Kasım 2018

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yarın bir araya gelecek. Grup toplantısı sonrası görüşmeye ilişkin bilgi veren Erdoğan, “Seçim ittifakını masaya yatıracağız. İki taraf için de iyi olabilecek sonuca varırız, taba ..

Faili meçhul cinayeti özel ekip çözdü

20 Kasım 2018

Olay, 14 Temmuz günü Altındağ ilçesi Ali Ersoy Mahallesi'ndeki 85 Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Cuma Pazarı alanında oturan Erdem Güner Başar, T.A. ve B.K., B.K.'nin husumetli olduğu E.Ö., İ.E., T.D. ve Y.Ç.'nin silahlı saldırısına uğ ..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'AİHM'in Demirtaş kararı bizi bağlamaz'

20 Kasım 2018

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup toplantısı sonrasında gazetecilerin sorularını cevapladı. Erdoğan, seçim ittifakının günündeyse gelip gelmeyeceğine ilişkin soruya, ''Seçim ittifakıyla ilgili öyle zannediyorum ki her iki lider masaya yatırma fırsa ..

Terör örgütü PKK çocukları kalkan olarak kullanıyor

20 Kasım 2018

Güvenlik güçlerine teslim olan Nergis kod adlı F.K. isimli terörist, aralarında 9-10 yaşlarında çok sayıdaki çocuğun bulunduğu grupların Suriye bölgesinde terör örgütü tarafından sözde eğitimden geçirilerek PKK/YPG/YPJ kıyafetleri ile çatışma alanları ..

Yunan askeri Kardak kayalıklarına yaklaşamıyor

20 Kasım 2018

25 yıldır iki ülke arasında gerginliğe neden olan Kardak kayalıklarına son noktayı Türkiye koydu. Yıllardır Türk kara sularını ihlal eden Yunan askerleri aylardır Kardak kayalıklarına uğramıyor. Bodrum'un Gümüşlük Mahallesi'ne 3 mil uzaklık ..

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı partisinden istifa etti

20 Kasım 2018

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı'nda basın toplantısı düzenleyen Başkan Kocamaz, partisinden istifa etti. Kocamaz, "Daha önce partiden gönderilmeye zorlanan birçok kişiden sonra sıranın bize geldiğini ve bu tür anlayışlar ..

Bu illerde yaşayanlar dikkat! Sağanak yağış geliyor |20 Kasım yurtta hava durumu

20 Kasım 2018

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Batı kesimlerde mevsim normallerinin 2-5 derece üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın ise ..