Kuşadası Haberleri

YILDIZ FENER SPOR OKULLARI U-11 YAŞ ALTI SÖKE GRUBUNDA NAMAĞLUP ŞAMPİYON

05 Haziran 2013

    Yıldız Fener  U-11 yaş altı futbol takımı Söke’de oynanan 6 şar takımlı çift maçlar sonunda 10 maçta 6 galibiyet 4 beraberlik alıp 22 puanla namağlup şampiyon oldu. 4 Haziran başlayacak olan ve 25 Haziran Salı günü final maçlarıyla sona erecek olan Türkiye Fut ..

TÜRKİYE 2. BASKETBOL LİGİ’NE YÜKSELEN 3. TAKIM ANKARA DSİ ERA

21 Mayıs 2013

Kuşadası’nda bir haftadır devam eden Türkiye 3. Basketbol Ligi final gurubu maçları sonunda Büyükçekmece Basketbol ve İTÜ takımlarının ardından Türkiye 2. Basketbol Ligi’ne yükselen 3. takım Ankara DSİ ERA oldu. Türkiye Basketbol 3. Ligi Final Grubu’nun tamamlanmasının ar ..

2. LİGE ÇIKMA MAÇLARI KUŞADASI’NDA

19 Mayıs 2013

Bu yıl Kuşadası’nda düzenlenen Türkiye Basketbol 3.Ligi Final Grubu maçları 15 Mayısta başladı. 5 gün sürecek maçlar sonunda İstanbul Dsi -İtü -Düzce Belediyesi-Ankara Dsi -Boluspor ve Büyükçekmece Basketbol takımlarından ilk 3’e girecek takımlar Türkiye Basketbol 2. Liginde oy ..

ADAGÜCÜ SPOR OKULU KUŞADASI’NDA KURULDU

19 Mayıs 2013

ADAGÜCÜ SPOR OKULU İŞLETMECİSİ ANTREÖR HAKAN YILMAZ SPOR KLÜBÜ HAKKINDA BİLGİLER VERDİ… ADAGÜCÜ SPOR OKULU FUTBOL EĞİTİMİ ÇALIŞMALARIMIZA 10 MAYIS İTİBARİYLE BAŞLAMIŞ BULUNMAKTAYIZ.ANTRENMANLARIMIZ BENİM VE ÖZCAN TERZİ HOCAMIZ NEZARETİNDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.ÇALIŞMALARI ..

KUŞADASINDA GALATASARAY TARAFTARLARI ŞAMPİYONLUKLARINI COŞKUYLA KUTLADILAR

07 Mayıs 2013

Galatasaray taraftarları, şampiyonluk coşkusunu yaşarken Kuşadası sokaklarını karnavala çevirdi.   ..