Kuşadası Bugün
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 31°C
En Düşük : 19°C
Kuşadası Haberleri

SENA ÖRER - KONUK YAZAR

Kafa karıştırıcıdır elbette bir gülümse bir dokunuş.Peki ya sevmek yeterli midir inanmak için yoksa gerçekten aşk mı gerekir.Sadece bir kandırmadan ibaret olabilir mi? Kim bilir belki bir akıl oyunu içine düşülen karmaşa...
 
Cevabını bulamadığım ne de çok soru varmış meğer.Kişiyi kendinden başka kimse iyi tanıyamaza ne oldu? Ben mi? Ben bile şuan ki beni tanımıyorsam eğer kendimden kaçmam mı gerekir yoksa bu akıl almaz oyunun içinde kendi bilmecemi çözene kadar dolanmam mı? 
 
Hayat dümdüz ilerlemeyi sevmiyor sanırım,nerede bir dönemeç nerede bi yol sapağı bulsa kendini o uçsuzluğun içine atıveriyor.Bizse fırtınada savrulan yapraklar gibi ona uyum sağlayıp istemsizce ardından gidiyoruz.Yolun sonunu göremiyor ve karşılaşıcaklarımdan korkuyorum.Akıl oyunlarımla olan savaşımı kazanıcakmışım gibi görünmüyor peki ne yapmalıyım.Sonsuza dek ondan kurtulmak mı,kaçmak mı yoksa fırtınama kaldığım yerden savrularak devam mı etmeliyim?
 
İşte bu hayatımın çok karışık bir bölümüne harcadığım karmaşık sorular demeti...
 
Hepsi ellerimde kördüğüm olmuş çözülmeyi beklerken ben gözlerimi gökyüzüne dikip orada yaşamanın planlarını yaparken birileri  bana gülümsüyor olmalı.
 
Konuşamıyor paylaşamıyor yaşayamıyor çözemiyor gibi hissetsemde gözlerime dolan tozları silerek net görüp ilerlemem gerektiğini iyi biliyorum.Fakat yolun sonunda ne bekler nereye gider işte bundan pek de emin değilim...
 
                               
 
                                                                              YAZ RÜZGARI
 

Görüntülenme Sayısı: 441

SENA ÖRER - KONUK YAZAR Yazarın Diğer Yazıları