Kuşadası Bugün
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
En Yüksek : 14°C
En Düşük : 8°C
Kuşadası Haberleri

By: Admin
Çarşamba, 23 Mayıs 2018
454

 

Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Eğlenceleri sürüyor. Kervansaray’da her gece, farklı mahallelerde ise belirlenen program dahilinde düzenlenen eğlencelerde yer alan fasıl, sema ayini, Hacivat ve Karagöz gösterisi Aşık ile Maşuk şov vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Osmanlı şerbeti ve pamuk şeker ikramı yapılan eğlencelerde çocuklar yüz boyama etkinliği ve palyaço gösterisi ile keyifli vakit geçiriyor.

Ramazan Eğlenceleri Güzelçamlı, Davutlar ve Caferli mahallelerinin ardından Kirazlı Mahallesi’nde düzenlendi. Bu akşam (23 Mayıs) saat 22.00’da Yaylaköy Mahallesi’nde gerçekleşecek olan Ramazan Eğlenceleri kapsamında Kervansaray’da 26 Mayıs tarihinde Tasavvuf Müziği konseri, 29 Mayıs’ta Türk Halk Müziği Korosu konseri, 2 Haziran’da Hale Yamaner konseri, 5 Haziran’da Türk Sanat Müziği Korosu konseri, 9 Haziran’da Sema Ayini, 12 Haziran’da ise Türk Halk Müziği Korosu konseri düzenlenecek.

TSM KOROSUNDAN KERVANSARAY’DA RAMAZAN KONSERİ

Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Eğlenceleri kapsamında Kuşadası Belediyesi Türk sanat Müziği Korosu’nun sahne aldığı “Kürdilihicazkar Bestekar Necdet Tokatlıoğlu” isimli bir konser gerçekleşti. Kervansaray’da şef Oğuz Karlı yönetiminde düzenlenen konsere Kuşadalılar yoğun ilgi gösterdi.