Kuşadası Bugün
Sıcak
En Yüksek : 38°C
En Düşük : 22°C
Kuşadası Haberleri

By: Admin
Cuma, 08 Şubat 2019
549

               Chp Kuşadası Belediye Başkanı Adayı Ömer Günel dün gece Kirazlı Köyü ziyaretinde vatandaşların sorunlarını dinledi. Ömer Günel , Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vek. Evrim Karakoz ile birlikte Kirazlı köyünde önümüzdeki dönem projelerini anlattı.

 

                Kirazlı Köyü’nde Chp iktidarında gerçekleşecek projelerini halka aktaran Ömer Günel, çitçi ve esnafla dertleşti. Sorunları bire bir dinleyen Ömer Günel Kirazlı köyünün sorunlarına yabancı olmadığını 10 yıldan beri adaylık sürecinde köyle yakından ilgilendiğini ve çözümün kendilerinde olduğunu belirtti.

 

                Zaman zaman köylülerin seçimden seçime gelen başkan istemiyoruz serzenişlerinin üzerine; “Ben içinizden biriyim diğer başkanlara benzemem. 10 yıldan beri belediye başkan adaylık sürecim oldu. Şimdi belediye başkan adayı oldum. Sizlere söz veriyorum hep içinizde olacağım, ben sadece seçimden seçime değil, her zaman yanınızda olmaya söz veriyorum. “ dedi.

 

                Köy kahvesinde vatandaşların tek tek sorularını cevaplayan Ömer Günel’in samimiyeti gözden kaçmazken, köyün ulaşım, su, tarım, kapalı ve açık Pazar yeri hakkında hazırlamış olduğu projeler ve yetkililer ile birebir temasları, çözüm odaklı hizmet anlayışı köy vatandaşları tarafından takdirle karşılandı. Zaman zaman alkışlarla da genç başkan adayının sözünü kesen vatandaşlar, 31 Martta destek sözü verdi.