Kuşadası Bugün
Sıcak
En Yüksek : 38°C
En Düşük : 22°C
Kuşadası Haberleri

By: Admin
Perşembe, 07 Şubat 2019
593

KADINLAR DENİZİ’NE DİDİM MODELİ

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Kadınlar Denizi esnafı ile Kadınlar Denizi’nde buluştu. Yoğun bir katılım olan görüşmede esnaf sorunlarını Ömer Günel İle paylaştı.

Başkan adayı Ömer Günel esnafın tüm sorularını detaylı şekilde cevapladı. Günel: “Öncelikle size şunun müjdesini vermek istiyorum. Benim dönemimde artık sorunlarınızın muhatabını aramak zorunda kalmayacaksınız. Buna biz bakmıyoruz Aydın Büyükşehir Belediyesi bakıyor gibi bir cevap duymayacaksınız. Her sorunun muhatabı biziz ve sorunlar çözülünceye kadar takipçiside biz olacağız. Bu sahil bu kent bizim. Yetki sahibi büyükşehir de olsa biz buraları yerinden çok daha sağlıklı takip edebiliriz. O yüzden büyükşehir ile aynı Didim’de yaptığı gibi bir uygulamaya gideceğiz. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kanunen yetkileri Kuşadası Belediyesi’ne devretme hakkı var. Bunu Didim’de yaptılar.Masrafları büyükşehirden karşılanarak bu alanların bakımını biz yapacağız.” dedi.

 

BENDEN BIKACAKSINIZ

Esnaf, Kadınlar Denizi yolunun yapılması, sahil şeridinin yosunlanması, kumsaldaki kumun çekilmesi, sahil şeridinin düzenlenmesi gibi sorunlarını aktardılar. Ayrıca belediye başkanına ulaşamıyor olmaktan çok müzdaripolduklarını ve bu dönem ulaşılabilir bir belediye başkanı istediklerini Ömer Günel’e aktardılar.

Ömer Günel “En büyük sıkıntılarınızdan birinin muhatap bulamamak, belediye başkanına ulaşamamak olduğunu görüyorum. Bu konuda sizlere şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim o kadar çok aranızda ve içinizde olacağım ki benden bıkacaksınız.” dedi.