Kuşadası Bugün
Çok Bulutlu
En Yüksek : 24°C
En Düşük : 10°C
Kuşadası Haberleri

Suyolcu öldürülüşünün 22. yılında anıldı

17 Mayıs 2017

  Lütfi Suyolcu, öldürülüşünün 22. yılında düzenlenen etkinlikle anıldı. Bilindiği gibi 1977-1980 ve 1989-1994 yılları arasında iki dönem Kuşadası Belediye Başkanlığı yapan M. Lütfi Suyolcu, 16 Mayıs 1995 tarihinde evinin önünde u ..

Kuşadası’nda el sanatları sergisi açıldı

17 Mayıs 2017

    Takı, taş boyama, iğne oyası, kıyafet tasarım gibi çalışmaların bulunduğu sergi katılımcıların yoğun beğenisini aldı. Kuşadası Halk Eğitim Müdürlüğü kursiyerlerinin çalışmalardan oluşan sergi, Milli Eği ..

GÜZELÇAMLISPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI

15 Mayıs 2017

  Aydın 2.amatör futbol liginde mücadele eden ve ligi şampiyon olarak bitirerek 1.Amatör lige yükselen Güzelçamlıspor futbol takımı şampiyonluğunu düzenlenen şampiyonluk kokteylinde kutladı. Yönetim, futbolcular,antrenör ve Güzelçamlıspor taraftarları ..

ÖZEL GÖZDE KUŞADASI HASTANESİ ANNELER GÜNÜNDE YAŞLILARIN YANINDA OLDU

15 Mayıs 2017

            Sağlık alanında önemli bir yatırıma imza atarak  Kuşadası’nda uzman hekim ve kadrosuyla açılan Özel Gözde Kuşadası Hastanesi anneler gününde anneleri yalnız bırakmadı. ..

KUYETA ARŞİVİNDEN EMİN AİLE ÇAY BAHÇESİ

15 Mayıs 2017

Çocukluğumuzdan kalan bir hatıra olduğundan mıdır, nedir; “Emin Aile Çay Bahçesi” beynimin bir köşesindeki kuytusundan arada bir çıkar gelir. İlla ki Emin Aile Çay Bahçesi. Bekârlar gitmez miydi? Bekâr gideni çıkarırlar mıydı? Bilinmez, ama “Aile Çay Bahç ..

TÜRKİYE YAZ BRİÇ ŞAMPİYONALARI KUŞADASI’NDA YAPILDI

15 Mayıs 2017

  Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Briç Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Yaz Briç Şampiyonları Kuşadası’nda yapıldı. “Briç Bir Akıl Sporudur” sloganıyla düzenlenen şampiyonalara Türkiye’nin çeşitli illerinden yaklaşık yüz spo ..

KUŞADASI’NDA ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI

15 Mayıs 2017

  Kuşadası Belediyesi ilçenin üç farklı noktasına kurduğu stantlarla Kuşadalı annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Çiçek ve çeşitli hediyelerin dağıtıldığı stantlara Kuşadalı kadınlar yoğun ilgi gösterdi. ..

ÇINAR MAHALLESİ ATATÜRK BÜSTÜNE KAVUŞTU

15 Mayıs 2017

  Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla Çınar Muhtarlığı tarafından Çınar Tepe'de yapılan Atatürk Büstü düzenlenen bir törenle açıldı. Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası İlçe Jandarma Komutanı Hasan Şahin, Kuşad ..

ARISOY ŞİİR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

13 Mayıs 2017

    Kuşadası Eğitim ve Geliştirme Vakfı tarafından düzenlenen Geleneksel M. Sunullah Arısoy Şiir Ödülü, F. Özel Arabul Kültür Merkezi'nde düzenlenen bir kokteylle sahiplerini buldu. Düzenlenen ödül töreninde "Yaşayıp Giderken" adlı dosya il ..

GENÇLERARASI DEĞİŞİM PROGRAMI EĞİTİM SEMİNERİ KUŞADASI'NDA BAŞLADI

12 Mayıs 2017

    Uluslararası Lions Kulüpleri tarafından düzenlenen Gençlerarası Değişim Programı'nı yürüten yönetici ve koordinatörlere yönelik olarak düzenlenen eğitim semineri Kuşadası'nda başladı. ABD, Avrupa ve Türkiye'den 42 yönetici ve koordinatörün katıld ..