Kuşadası Bugün
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
En Yüksek : 14°C
En Düşük : 7°C
Kuşadası Haberleri

BAŞKAN ALTUNGÜN, ADD'NİN BİRLİK VE BERABERLİK ETKİNLİĞİNE KATILDI

05 Haziran 2013

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Atatürkçü Düşünce Derneği Kuşadası Şubesi tarafından düzenlenen “Birlik ve Beraberlik Kahvaltısı”na katıldı. Kuşadası Korumar Otel’de gerçekleştirilen kahvaltıya Başkan Altungün’ün yanı sıra, CHP Kuşadası ..

BEŞİKTAŞ, KUPAYI KUŞADASINA GETİRDİ

30 Mayıs 2013

İtalya’nın Toronto kentinde yapılan Şampiyonlar Ligi'nde 3. olan Beşiktaş Plaj Futbol Takımı ülkemize kazandırdıkları kupa ile Kuşadası Kaymakamı Mustafa Ayhan'ı makamında ziyaret etti. Plaj Futbolu Şampiyonasına katılmadan önce Kuşadası'nda kamp yapan kart ..

KUŞADASI EFE KÜLTÜR DERNEĞİ 1.OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

30 Mayıs 2013

Kurulduğu  27/12/2012 tarihinden bugüne Kuşadası’nda dernekçilik adına başarılı çalışmalarını takip ettiğimiz Kuşadası Efe Kültürü Derneği ilk olarak  dernek üyeleriyle birlikte, Şirince Saklı Vadi tanışma kahvaltısıyla buluştu. Kuşadası Efe Kültür Derneği,kahvaltıda, bağla ..

“MISS MODEL OF TURKEY 2013” KUŞADASI’ NDA SEÇİLİYOR

30 Mayıs 2013

Bu yıl 25. gerçekleştirilecek olan “Miss Model of Turkey Yarışması” için  Kuşadası Aqua Fantasy Otel'e adeta yıldız yağacak. Birbirinden ünlü sanatçılar Tuğba Özay, Nez, Zeliha Sunal, Altay Aslı Kökçe, Altuğ Dilmaç hem Jüri Üyeliği yapacak he ..

Katar Emiri El Tani'nin Lüks Yatı Kuşadası'nda

30 Mayıs 2013

Katar Emiri Şeyh Hamid Bin Halife El Tani'nin, dünyanın en büyük yatları sıralamasında 8. olan lüks motoryatı "Al Mirqab", Kuşadası'na geldi. 133 metre uzunluğunda, 19,5 metre genişliğinde, 9 bin 518 groston ağırlığındaki lüks yat, yakıt ikmali için sabah s ..

Gençlik Kampında Gençlerin Ralli Şovu İzlendi

30 Mayıs 2013

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Kuşadası'nda düzenlediği kampta gençler ko-pilotluk yaparak, hayatın heyecanına ortak oldular. Kamp liderliği eğitim programı Burcu Çetinkaya ve Çiçek Güney öğrencilerle deneyimlerini paylaştılar. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Eğitim, Kültü ..

Dilek Yarımadası Milli Parkı'nda Alan Kılavuzlu Dönem Başlıyor

28 Mayıs 2013

Aydın'ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı beldesindeki Dilek Yarımadası Milli Parkı'nda, bundan sonra alan kılavuzları çalışacak. Aydın'ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı beldesindeki Dilek Yarımadası Milli Parkı'nda, bundan sonra alan kılavuzları çalışa ..

Dilek Yarımadası Milli Parkı'na %50 Zam Yapıldı

28 Mayıs 2013

Aydın'ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı beldesindeki Dilek Yarımadası Milli Parkı'nın giriş ücretine yüzde 50 zam yapıldı. Yerli ve yabancı piknikçilerin akınına uğrayan, özellikle hafta sonları kapısında geceden kilometrelerce araba kuyruğu oluşan parktaki yoğunluğu azaltmak i ..

RAHİME BİLİCİ İLKOKULU AVRUPA BİRLİĞİNDE

28 Mayıs 2013

Kuşadası’nda Rahime Bilici ilkokulu Avrupa Birliği bakanlığınca finanse edilen ulusal ajans tarafından yürütülen Icarus’tan Gezegenler arasına yolculuk projesinde ev sahipliği yaptı. Rahime Bilici İlkokulu Türkiye başta olmak üzere, Romanya, Slovakya, Yunanistan, Portekiz, Lidv ..

HİSARCIKLIOĞLU’NDAN AYDIN ODALARINA TARIM MESLEK LİSESİ SÖZÜ

28 Mayıs 2013

Organ seçimlerini tamamlayan Aydın Ticaret Odası, Aydın Sanayi Odası ve Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanları ve TOBB delegeleri TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Aydın merkez ve ilçelerindeki Oda ve Borsalar ..