Kuşadası Haberleri

DAVUTLARDA AĞAÇ KATLİAMINA VATANDAŞLARDAN BÜYÜK TEPKİ

09 Mayıs 2013

Davutlar Beldesindeki yol ve kaldırım çalışmaları sırasında ağaçların kesilmesi vatandaşların tepkisine yol açtı. Kuşadası ilçesine bağlı Davutlar Beldesindeki yol ve kaldırım çalışmaları sırasında ağaçların kesilmesi vatandaşların tepkisine yol açtı. ..

Hıdrellez Kutlamaları Büyük İlgi Gördü

09 Mayıs 2013

Kuşadası Belediyesi tarafından Hıdrellez kutlamaları büyük ilgi gördü. Hıdrellez etkinliklerinde sahne alan Dolapdere Emir Yeşil Grubu’nun konseri ile roman dans ekiplerinin gösterileri Atatürk Meydanı’nı dolduran yaklaşık 10 bin kişiyi coşturdu.   ..

KUŞADASI'NIN ASIRLIK ÇINARI TUĞRUL KUTUCU'YU KAYBETTİK

07 Mayıs 2013

Kuşadası'nın Son Debbağı (deriyi terbiye eden,işleyen), asırlık çınar Tuğrul Kutucu Hakkın rahmetine kavuştu. Kısa bir süre önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan  Tuğrul Kutucu’nun kalp krizi teşhisiyle İzmir Akut Kalp Merkezi ha ..

ATAY; AK PARTİ, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ PLANLIYOR

07 Mayıs 2013

ATAY; “AK PARTİ, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ PLANLIYOR;  AK PARTİ AYDIN İL BAŞKANI SADIK ATAY, BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN DA KATILDIĞI KIZILCAHAMAN KAMPI VE GÜNDEMDEKİ KONULARI DEĞERLENDİRDİ… AK Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay, AK Parti olarak Türk ..

Aydın'ın Kuşadası ilçesi ve Kuşadası Körfezi beşik gibi sallanıyor.

07 Mayıs 2013

Aydın'ın Kuşadası ilçesi ve Kuşadası Körfezi beşik gibi sallanıyor. İki ayrı noktada,4 Mays Cumartesi tarhinde  değişik saatlerde en küçüğü 1,6 en büyüğü ise 3,5 şiddetinde olan 30 deprem meydana geldi. İlçe, ilk olarak, sabaha karşı saat 02.27'de 1.8 büyüklüğündeki dep ..

Kuşadası Devlet Hastanesi'nde geçen hafta yapılan tatbikatta bir hastanın dumand

07 Mayıs 2013

Kuşadası Devlet Hastanesi'nde geçen hafta yapılan tatbikatta bir hastanın dumandan etkilendiği yönündeki eleştiriler, yönetim tarafından yalanlandı. Bu tür tatbikatların, Hastane Afet Planları (HAP) gereğince yılda en az iki kere masabaşı ve uygulamalı yapılmasının zorunlu olduğu belir ..

YENİ HASTANENİN İNŞAATI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİY0R

07 Mayıs 2013

 Gazibeğendi mevkiinde üç ay önce görkemli bir törenle temeli atılan hastanenin inşaatı son hız, ara vermeden devam ediyor.   ..

KUŞADASI’NDA 23 NİSAN COŞKUSU

27 Nisan 2013

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Kuşadası’nda da coşkuyla kutlandı.   ..

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungünden Kutlama

27 Nisan 2013

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle tüm çocukların bayramını kutladı ve Başkan Altungün, mesajında şu görüşlere yer verdi: ..

AYDIN İL TURİZM KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI KUŞADASI’NDA YAPILDI

27 Nisan 2013

AYDIN İL TURİZM KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI KUŞADASI’NDA YAPILDI … KUŞADASI HİLTON OTELİ’NDEKİ TOPLANTIDA 2012 TURİZM SEZONUN GENEL BİR DEĞERLENDİRİLMESİ YAPALIRKEN, 2013 YILI İLE İLGİLİ BEKLENTİLER DİLE GETİRİLDİ. ..