Kuşadası Bugün
Çok Bulutlu
En Yüksek : 14°C
En Düşük : 5°C
Kuşadası Haberleri

KUŞADASI'NDA BAYRAM HUZURU İÇİN POLİS FAZLA MESAİ YAPTI

12 Ağustos 2013

Kuşadası Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Ramazan Bayramı süresince yapılan kontrollerde, değişik suçlardan aranan 51 kişinin gözaltına alındı. Kuşadası Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Ramazan Bayramı süresince yapılan kontrollerde, değişik suçlardan aranan 51 kişinin gözaltına alındı. ..

KUŞADASI MİLLİ PARK`TA ÇIKAN YANGIN KORKUTTU

12 Ağustos 2013

Kuşadası'na bağlı Güzelçamlı Beldesinde bulunan, Dilek Yarımadası Milli Parkı`nda belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Alevlere kısa sürede müdahale eden ekipler, yangını büyümeden söndürdü. Edinilen bilgiye göre, Dilek Yarımadası Milli Parkı Tek Çam Mevkii`nde belirlenemeyen bir nedenle yang ..

LEVENT KIRCA KUŞADASI'NDA

12 Ağustos 2013

Tiyatro sanatçısı Levent Kırca, “İçeridekiler” isimli tiyatro oyununu Kuşadası Özer Türk Stadyumu’nda sevenleriyle buluşturdu. Oyunu, Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün, eşiyle birlikte seyretti. Oyundan önce bir konuşma yapan Levent Kırca, Süleyman Demirel döneminde ..

Erdem: BDP olmasa oylar CHP’ye gider

12 Ağustos 2013

Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar’ın AKP'ye verilen oyların BDP ve PKK'ya gideceği iddiasına ‘BDP olmasa oylar CHP’ye gider’ sözleri ile yanıt verdi. Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem CHP ..

CHP AYDIN MİLLETVEKİLİ 5.500 KM YOL KAT ETTİ

12 Ağustos 2013

CHP Aydın Milletvekili Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar Ramazan Ayı ve Bayram süresince toplamda 5 bin 500 kilometre yol katetti. Baydar, TBMM’nin tatile girmesi ile birlikte CHP Aydın İl Başkanlığınca hazırlanan programla Aydın’ı karış karış gezdi. Ramazan Bayramı ile birlikte ziyaretlerine devam ..

BAŞKAN ALTUNGÜN,’DEN BELDELERE BAYRAM ZİYARETİ

12 Ağustos 2013

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Ramazan Bayramı nedeniyle Kuşadası’na bağlı Davutlar ve Güzelçamlı beldelerini ziyaret ederek, belde halkı ve esnafıyla bayramlaştı. Büyük coşku içinde geçen ziyaretlere Güzelçamlı Belediye Başkanı Özkal Yüksel ile Dauvtlar eski belediye Ba ..

BAŞKAN ALTUNGÜN ESNAFLA BAYRAMLAŞTI

12 Ağustos 2013

Kuşadası’nda Ramazan Bayramı kutlamaları büyük ilgi görüyor. Arefe günü Belediye binasında personelle erken bayramlaşma yapan, ardından bayramın ilk günü resmi bayramlaşma törenlerine katılan Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, daha sonra sokağa çıkarak çarşı esnafının tek te ..

NOVADA OUTLET SÖKE’DE ON BİNLER OZAN DOĞULU İLE COŞTU

12 Ağustos 2013

Novada Outlet Söke AVM yaz konserleri kapsamında sahne alan Ozan Doğulu, hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Novada Outlet Söke otoparkını dolduran on binlerce Ozan Doğulu hayranı büyük bir coşkuyla eşlik ettikleri şarkılarla dans ettiler. Bugüne kadar yüzlerce şarkı, ..

BAYRAMDA TİYATRO ŞENLİĞİ

12 Ağustos 2013

Kuşadası’nda belediye tarafından Ramazan bayramı nedeniyle bayram şenliği gerçekleştiriliyor. Kuşadası Atatürk Meydanı’nda bayram boyunca büyükler ve küçükler için dört ayrı tiyatro oyunu Bayram Şenliği adı altında sahneye konarken, oyunları yüzlerce kişinin izlemesi dikkat çek ..

BAŞKAN ALTUNGÜN’DEN ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ

12 Ağustos 2013

Ramazan Bayramı nedeni ile Kuşadası'ndaki çocuklar oyun parkı keyfi yaşadı. Kuşadası Belediyesi tarafından Belediye Başkanı M. Esat Altungün’ün bayram hediyesi olarak bayram boyunca her gün değişik bir mahallede kurulan oyun parkı, çocuklarla doldu taşıyor.   ..