Kuşadası Haberleri

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN VEFA ETKİNLİĞİ

21 Mayıs 2013

Kuşadası Belediyesi’nin ilçenin simge isimlerine sahip çıkmak ve isimlerini yaşatmak amacıyla yaptığı vefa etkinlikleri devam ediyor. Son olarak heykeltıraş Dicle Atça’ya yaptırılan ve Kuşadası Askerlik Şubesi Başkanıyken gittiği Kore’de şehit düşen Yüzbaşı Kaya Aldoğan&r ..

OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI RUS TURİST YARALANDI

19 Mayıs 2013

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir Rus turist ağır yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Kuşadası-Söke yolu Kipa Kavşağı’nda meydana gelen kazada, M.N. yönetimindeki 20 ABZ 50 plakalı otomobil, yoldan karşıya geçmekte olan Rusya Federasyonu uyrukl ..

KUŞADASI’NDA FOSEPTİK ÇUKURUNDA CESET BULUNDU

19 Mayıs 2013

Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Soğucak köyündeki bir villanın foseptik çukurunda bir ceset bulundu. Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, bir soruşturma kapsamında ifadesi alınacak olan Gürbüz E.'yi (54) aramak için dün Soğucak köyündeki Mehtap Sitesi' ..

SENDE KATIL KUŞADASI DERNEĞİNDEN BASINA KAHVALTI

19 Mayıs 2013

14 mayıs salı günü saat 10'da Can Marine Balık Pişiricisinde kahvaltılı toplantıda basın ile bir araya gelen Sende Katıl Kuşadası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Asil Yavansu; “bizi var olan deneklerden ayıran en önemli özelliğimiz sadece maddi ..

GİTME BABA VİZYONA GİRDİ

19 Mayıs 2013

Lütfi Suyolcu'nun 1995'te belediye başkanı olduğu Kuşadası'nda yaşanan rant kavgası... Lütfi Suyolcu'nun 1995'te belediye başkanı olduğu Kuşadası'nda yaşanan rant kavgası sonrası mafya tarafından öldürül ..

KUŞADASI'NDA BAHAR BEREKETİ

19 Mayıs 2013

Kuşadası Limanı'na gün içinde 5 kruvaziyer gemisi yanaştı, yaklaşık 15 bin turist günübirlik olarak Kuşadası’na giriş yaptı. Türkiye’de kruvaziyer turizmin başkenti olarak kabul edilen Kuşadası Limanı'daki hareketlilik erken saatlerde başladı. Sırasıyla, ..

Altungün'den Anlamlı Ziyaret

19 Mayıs 2013

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Anneler Günü kapsamında Kuşadası’nın en yaşlı annesini ziyaret etti. Hacıfeyzullah Mahallesi Soy Sokak’ta ikamet 95 yaşındaki Ayşe Yazgan’ı ziyaret eden Başkan Altungün, en yaşlı Kuşadalı annenin elini öptü, çiçek ..

1200 ANNEYE MEKTUP

19 Mayıs 2013

Kuşadası’nda bulunan Bilinçli Gençler Oluşumu, gönüllüleri Anneler gününde Kuşadası’ndaki annelere 1200 mektubu projesi… Kuşadası’nda bulunan Bilinçli Gençler Oluşumu, gönüllüleri Anneler gününde Kuşadası’ndaki annelere 1200 mektubu arm ..

KUTO Başkanlığı Seçimleri Birlik ve Beraberlik İçinde Gerçekleşti.

09 Mayıs 2013

Kuşadası Ticaret Odası’nda Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu, TOBB Delege Seçimleri ve Meclis Başkanlığı seçimleri birlik ve beraberlik içinde gerçekleşti. ..

DAVUTLARDA AĞAÇ KATLİAMINA VATANDAŞLARDAN BÜYÜK TEPKİ

09 Mayıs 2013

Davutlar Beldesindeki yol ve kaldırım çalışmaları sırasında ağaçların kesilmesi vatandaşların tepkisine yol açtı. Kuşadası ilçesine bağlı Davutlar Beldesindeki yol ve kaldırım çalışmaları sırasında ağaçların kesilmesi vatandaşların tepkisine yol açtı. ..