Kuşadası Bugün
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
En Yüksek : 14°C
En Düşük : 8°C
Kuşadası Haberleri

KILIÇDAROĞLU'NDAN ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET

14 Eylül 2013

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, düğün töreni için geldiği Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.     CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan&rsquo ..

KUŞADASI’NDA CHP ZİRVESİ GİBİ DÜĞÜN

14 Eylül 2013

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın kızı Ezgi Tezcan ile Umut Yaşar’ın düğün töreni, adeta CHP’nin zirvesine dönüştü. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile eski   CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, törende ..

M. ESAT ALTUNGÜN İLE ERDOĞAN UYAN BERAAT ETTİ

14 Eylül 2013

M. ESAT ALTUNGÜN İLE ERDOĞAN UYAN BERAAT ETTİ     Uzun süredir yargı süreci devam etmesine rağmen gerek yerel basın, gerek kamuoyund ..

CHP İL BAŞKANI KALINOMUZ, KUŞADASI’NDA BELEDİYENİN GÖREV ŞEHİTLERİNİN AİLELERİNİ

14 Eylül 2013

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Aydın il Başkanı Barkan Kalınomuz, Kuşadası Belediye Başkan Vekili Murat Saraç ve beraberindeki il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Kuşadası’nda 6 Temmuz tarihinde belediyeye ait terfi istasyonunda meydana gelen kazada görev şehidi olan Osman Sarı, Uğur ..

KUŞADASI PLAJ FUTBOLU TURNUVASI BAŞLADI

14 Eylül 2013

Kuşadası’nda ilk kez gerçekleştirilen plaj futbolu turnuvası başladı. Türkiye Futbol Federasyonu ve Kuşadası Belediyesi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen Kuşadası Plaj Futbolu Turnuvası’na aralarında Türkiye’yi Plaj Futbolu Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde temsil ede ..

KUŞADASI BELEDİYESİ'NDEN BERAAT SEVİNCİ

12 Eylül 2013

Kuşadası Belediyesi’nde beraat sevinci yaşanıyor. İzmir Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekipleri tarafından 2 Mayıs 2011 tarihinde İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karabağlar ve Kuşadası Belediyesine yapılan eş zamanlı baskın sonrası haklarında dava açılan sanıklar bugün İzmir’de hakim ..

KÖYLER, SİNEMA İLE BULUŞUYOR

11 Eylül 2013

Kültür ve sanat faaliyetlerine verdiği önemle dikkati çeken Kuşadası Belediyesi, “sinemada buluşalım” sloganıyla 4 yıl önce başlattığı açık hava sineması etkinliğinin ilk etabı sona erdi. Kuşadası’nın çeşitli mahallelerinde bir ay boyunca süren etkinlikleri toplam 24 göst ..

KUŞADASI, HUZUR ADASI OLDU

11 Eylül 2013

Kuşadası’na turizm sezonunun başlamasıyla birlikte atanan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Topal'ın göreve başlamasının ardından yapılan başarılı çalışmaların bilançosu açıklandı. Kuşadası Emniyet Müdürlüğü'nce 16 Temmuz-1 Eylül tarihleri arasındaki denetimlerinde, çeşitli ..