Kuşadası Haberleri

Kuşadası Arama Kurtarma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman ÖZÇAM

13 Temmuz 2013

Kuşadası Arama Kurtarma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman ÖZÇAM; “14 yıldır Kuşadası’nda tüm zorluklara, olumsuzluklara rağmen mücadele ediyoruz ve edeceğiz.” ..

Kuşadası Eğitim Gönüllüleri Derneği, Aydın'ın bu turistik ilçesinde ilk defa ift

13 Temmuz 2013

Kuşadası Eğitim Gönüllüleri Derneği, Aydın'ın bu turistik ilçesinde ilk defa iftar çadırı kurdu. Her gün 400 kişiye sıcak yemek verilecek olan İkiçeşmelik Mahallesi'ndeki iftar çadırına, Kuşadası İşdamları ve Turizmciler Derneği (KİTDER) de destek veriyor. İlçede bug ..

SOKAK HAYVANLARI İÇİN SULUK

13 Temmuz 2013

Kuşadası Belediyesi tarafından, artan hava sıcaklıklarından dolayı sokak hayvanlarının susuz kalmaması için şehrin belirli noktalarına otomatik suluklar yerleştirilmeye başlandı. İlk etapta 20 adet olarak planlanan sulukların sayısı ihtiyaca göre arttırılacak. Sulukların mont ..

AKDENİZ'İN YILDIZI 10. YILINI KUTLADI

13 Temmuz 2013

KRUVAZİYERİN BAŞKENTİ KUŞADASI YOLCU LİMANI 10. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI Global Yatırım Holding’in, yolcu ve ticaret alanında Türkiye’nin 3 önemli büyük limanına sahip tek Liman Operatörü “Global Liman İşletmeleri” bünyesindeki Ege Ports Kuşadası L ..

TOBB ISTISARE TOPLANTISI

13 Temmuz 2013

SERDAR AKDOĞAN TOBB’UN EGE BÖLGESİ ODA/BORSA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN ANKARA’DAYDI Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ege Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları İstişare toplantısına katılma ..

YARALANAN LEYLEK YAVRULARINA OPERASYON

11 Temmuz 2013

KUŞADASI EKODOSD TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN OPERASYONLA YARALI İKİ LEYLEK YAVRUSU KURTARILDI Biri Söke ovasında, diğeri Söke’ye bağlı Avşar köyünde yaralanan iki leylek yavrusu Kuşadası Ekosistemi Koruma ve Doğa Sevenler ..

KUŞADASI'NDA ÖLDÜRÜLEN TRAVESTİNİN KATİL ZANLISI YAKALANDI

11 Temmuz 2013

Kuşadası’nda dün akşam evinde öldürülmüş olarak bulanan Dora Özer takma isimli travesti H.U.Ö.’nün (24) katil zanlısı S.Ö. (22) yapılan operasyonla yakalandı. Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla sabah 10.00 sularında katil zanlısı S.Ö. ..

KUŞADALI DAĞCILARDAN 15 GÜNDE 5 ZİRVE

11 Temmuz 2013

Kuşadası Dağcılık ve İhtisas Spor Kulübü(KUDAK) üyesi sporcular, Kuşadası Belediyesi’nin desteğiyle “ Geleceğimizi Tüketmeyin “ sloganıyla 15 gün içerisinde 4’ü yurt içi ve biri yurt dışında olmak üzere 5 zirveye tırmanacaklar. Kuşadası Belediyesi&rsq ..

BELEDİYEDEN RAMAZAN BOYUNCA İFTAR SOFRASI

11 Temmuz 2013

Kuşadası Belediyesi’nin başlattığı iftar sofrası uygulamasında Ramazan ayı boyunca her gün bin 500 kişiye 4 çeşit iftar yemeği verilmeye başlandı. Hüseyin Can Vakfı ve hayırseverlerin de katkılarıyla Kuşadası Belediyesi tarafından Belediye Düğün Salonu’nda başlat ..

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDE TÜM ETKİNLİKLER İPTAL EDİLDİ

11 Temmuz 2013

6 Temmuz’da yaşanan terfi istasyonu kazasında 3 personelin hayatını kaybetmesiyle yas tutan Kuşadası Belediyesi’nde Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilmesi planlanan tüm etkinlikler iptal edildi. Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, 6 Temmuz tarihilinde mey ..