Kuşadası Haberleri

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞLARA KANDİL SİMİDİ

05 Ağustos 2013

Kuşadası Belediyesi tarafından Kadir Gecesi nedeniyle, vatandaşlara 8 bin adet kandil simidi dağıtıldı. Kuşadası Belediyesi'nin Kadir Gecesi dolayısıyla sahildeki iftar sofrası sırasında gerçekleştirdiği kandil simidi dağıtımına kalabal ..

KALEKAPISI GİRİŞİNDEKİ EFE’YE TURİSTLERDEN BÜYÜK İLGİ

05 Ağustos 2013

Kuşadası Çarşı esnaflarının kalekapısı girişine armağan ettikleri yağız,yiğit, kahramanlık sembolü Efemize ilgi her geçen gün artarak büyüyor…Yerli ve yabancı turistler Efe’yle ücretsiz resim çekilmekte, taillerini geçirdikleri güzel Kuşadamızda ..

SAHİLDEKİ İFTAR YEMEĞİNDE İZDİHAM

05 Ağustos 2013

Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Profesyonel Aşçılar Derneği tarafından Kadir Gecesi nedeniyle verilen iftar yemeği, Sahil bandı üzerindeki İsmail Cem Barış ve Dostluk Meydanı'nda gerçekleşti. İftar yemeğindeki yemekler, Kuşadası'nı ..

BAŞKAN ESAT ALTUNGÜN, ŞEHİT AİLELERİYLE İFTARDA BULUŞTU

05 Ağustos 2013

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Kuşadası merkezi ile bağlı belde ve köylerdeki şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verdi. Kuşadası Belediyesi Kültür v ..

KUŞADASI`NA "AKİL" BELEDİYE BAŞKANI MI GELİYOR?

05 Ağustos 2013

YEREL SEÇİMLERE SAYILI AYLAR KALA SİYASET KULİSLERİ DE HAREKETLENDİ.KUŞADASI`NDA DA BİR ÇOK ADAY ADAYININ İSİMİ KULİSLERDE YANKILANIRKEN AK PARTİ`NİN KUŞADASI iÇİN ÜNLÜ BİR SİNEMA SANATÇIYA TEKLİF GÖTÜRDÜĞÜ İDDİA EDİLİYOR. ..

ESNAF KÖŞESİ

05 Ağustos 2013

Bilindiği üzere, turizm sezonu başlamadan önce gazetemize sıkıntılarını dile getiren Kuşadası Çarşı esnaflarının ve çalışanlarının bazılarından turizm sezonu ortasında da çarşılarımız ve turizmin sorunlarıyla ilgili fikir, görüş ve öneriler almıştık…E ..

ŞEHİT AİLESİ OĞLU'NUN ODASINI MÜZE YAPTI

02 Ağustos 2013

2006 Yılında Konya 3. Ana Jet Üs Komutanlığında kalktıktan sonra düşen tek kişilik F-5A savaş uçağında şehit olan Pilot Yüzbaşı Akgün Sezginer'in ölümünün 7.yılında ikamet ettiği Kuşadası'nda anıldı. Ölümünün yedinci yılında Şehit Pilot Yüzbaşı Akgün Sezginer için ailesi iftar yeme ..

MEZAR KRİZİ BELEDİYE MECLİSİNE YANSIDI...

02 Ağustos 2013

Kuşadası`nda yaşanan mezar krizi meclise de taşındı. AK Parti Belediye Meclis üyesi ve Kuşadası Belediye Başkan aday Adayı olan Avukat Behçet Alp, konuyu Kuşadası Belediye Meclis toplantısına taşıdı. Alp, Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün`ün konuyu ay ..

Sinema ve tiyatro yönetmeni Cenk Behram

31 Temmuz 2013

Sinema ve tiyatro yönetmeni Cenk Behram Su`yun, Kuşadası Ada Radyo`da hazırlayıp sunduğu, Sabah Kahvesi isimli programa her cuma bir ünlü yüz konuk oluyor. Sinema ve tiyat ..

GENÇLERE YÖNELİK İSTİHDAM PROJESİ

31 Temmuz 2013

GENÇLERE YÖNELİK İSTİHDAM PROJESİYLE BİLGİ GÜVENLİĞİ VE E-İMZA UYGULAMALARININ YAYGINLAŞTIRILMASI SAĞLANDI. Mesleki anlamda kendini geliştirmek isteyen bilişim bölümlerinden mezun olmuş gençlere ..