Kuşadası Bugün
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 18°C
En Düşük : 7°C
Kuşadası Haberleri

BAŞKAN KAYALI KİRAZLI MAHALLESİ PARKINI ZİYARET ETTİ

12 Şubat 2019

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kirazlı Mahallesi’nde yapımı sürmekte olan park alanını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Çalışmalar ile ilgili olarak bilgi alan Başkan Kayalı, içerisinde ahşap oyun grubu, spor aletleri, çift pota basketbol sahası ve açık hava düğü ..

ATATÜRK’ÜN KUŞADASI’NA GELİŞİNİN 95. YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

12 Şubat 2019

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kuşadası'na gelişinin 95’inci yıl dönümü Gazibeğendi’de düzenlenen bir törenle kutlandı. Mustafa Kemal Atatürk’ün ..

“DOST ELİ” YARDIM TIRI KUŞADASI’NA ULAŞTI

12 Şubat 2019

  Almanya’nın Bremen kentinde bulunan Galatasaraylılar Derneği’nin her yıl düzenlediği ‘Dost Eli’ projesi bu yıl Kuşadası’na uzandı. Proje kapsamında Galatasaraylılar Derneği üyeleri ve Bremen kentinde yaşayan Türk vatandaşların destekleri ile ih ..

TSM KOROSU’NDAN DRAMALI HASAN HASGÜLER KONSERİ

12 Şubat 2019

  Kuşadası Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Erkan Yücel Sahnesi’nde, Bir Bestekar “Dramalı Hasan Hasgüler” isimli bir konserle sanatseverlerle buluştu. Şef Oğu ..

ÖMER GÜNEL; "KİRAZLI HİZMETE DOYACAK."

08 Şubat 2019

               Chp Kuşadası Belediye Başkanı Adayı Ömer Günel dün gece Kirazlı Köyü ziyaretinde vatandaşların sorunlarını dinledi. Ömer Günel , Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vek. Evrim Karakoz ile birlikte Kirazlı köy ..

KUŞADASI BELEDİYE SPOR TAEKWONDO TAKIMI’NA DİYETİSYEN VE PSİKOLOG DESTEĞİ

08 Şubat 2019

  Kuşadası Belediye Spor Taekwondo takımı Antalya’da düzenlenen 4. Avrupa Taekwondo Kupası müsabakalarına katılıyor. Kuşadası Belediyesi’nde görevli Uzman Diyetisyen Ayse ..

KESO DA YENİ YÖNETİM BİRİNCİ YILINI KUTLADI

08 Şubat 2019

    Geçtiğimiz yıl yapılan Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KESO) seçimlerini kazanan yeni yönetim birincinin yılını kutladı.   6 Şubat 2018 de mazbatasını alarak göreve ..

ÖMER GÜNEL İDDİALI KONUŞTU 'HİZMETTE BENDEN BIKACAKSINIZ.'

07 Şubat 2019

KADINLAR DENİZİ’NE DİDİM MODELİ CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Kadınlar Denizi esnafı ile Kadınlar Denizi’nde buluştu. Yoğun bir katılım olan görüşmede esnaf sorunlarını Ömer Günel İle paylaştı. Başkan ..

EKODOSDA GETİRİLEN KARABATAK ÖLÜMDEN KURTULDU

07 Şubat 2019

Akdeniz için önemli korunan bir tür olan ve sadece denizlerde görülen Tepeli Karabatak’lardan (Phalacrorax aristotelis) birini, kayalıklarda düşünceli şekilde uzun bir süre kaldığını fark eden Kuşadası Belediyesi Güvercinada Park Bahçe görevlileri Erdem Danık ve Caner Ekiz ku ..

GÜNEL MAHALLE ZİYARETLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

07 Şubat 2019

Kuşadası Belediye Başkan adayı Ömer Günel Türmen Mahallesi esnaflarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşın istek ve görüşlerini dinleyen Başkan adayı Günel, çalışmave  projeleri hakkında da bilgi verdi. Başkan Günel, ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler ..