Kuşadası Haberleri

KUŞADASI BELEDİYESİ'NDEN 2500 AİLEYE RAMAZAN YARDIMI

13 Haziran 2018

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN 2500 AİLEYE RAMAZAN YARDIMI ..

Terör propagandası hükümlüsü uyuşturucu satıcısı çıktı

13 Haziran 2018

  A., Kuşadası’nda yakalandı. Aynı zamanda uyuşturucu ticareti yapmak suçundan da arandığı belirlenen zanlı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Edinilen bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Kuşadası Emniyet Müdürlüğ ..

560 Amerikalı turist gemiyle Kuşadası’nda

13 Haziran 2018

  560 Amerikalı turist ve 410 personeliyle Kuşadası Limanı’na yanaşan Silver Muse’ın sezon sonuna kadar 100 sefer daha yapacağı öğrenildi. Ultra lüks olarak tanımlanan sınıfta hizmet veren M/S Silver Muse, 560 ABD&rsqu ..

Kuşadası’nda çevre yolu kavşaklarında peyzaj çalışması devam ediyor

13 Haziran 2018

    Çamlık ve Otogar kavşaklarında çiçeklendirme ve çimlendirme çalışmalarının ardından zemine döşenen dekoratif taşlar da büyük bir beğeni ile karşılanıyor. Kuşadası Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü t ..

Kuşadası’nda otomobil yayaya çarptı; 1 yaralı

13 Haziran 2018

  Çarpma sonucu başka bir aracın önüne düşerek ağır yaralanan bir kişi hastaneye kaldırılırken, kaza yapan otomobil olay yerinden kaçtı. Edinilen bilgiye göre, bölünmüş yol çalışması devam eden Kuşadası-Söke karayolunun sanayi sit ..

Kuşadası Belediyesi’nden Tüllüşah temalı posta pulları

13 Haziran 2018

    Kuşadası Belediyesi ile Aydın PTT Müdürlüğü arasında yapılan protokol kapsamında bastırılan pullar aracılığıyla dünyada sadece Kuşadası’nda yetişen Tüllüşah’ın tanıtımının yapılması amaçlanıyor. Kuşadası Beled ..

Kuşadası’nda drama kursiyerleri seyirci karşısına çıktı

13 Haziran 2018

  Oyunun ardından eğitime katılan çocuklara sertifikaları verildi. Kuşadası Belediyesi tarafından çocukların sosyal ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, hayal güçlerini geliştirmek ve öz güven sahibi bireyler olarak yetişmel ..

AYDIN VERGİ DAİRESİ BAŞKANI MÜSEVİTOĞLU’NDAN KUTO’YA ZİYARET

11 Haziran 2018

    Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu, beraberinde Kuşadası Vergi Dairesi Müdürü Ayten Çakmak ve Kuşadası Vergi Dairesi Vergilendirme Şefi Turgut Gökbelile,Kuşadası Ticaret Odası’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kuşadası Ticaret O ..

DRAMA KURSİYERLERİ SEYİRCİ KARŞISINA ÇIKTI

11 Haziran 2018

  Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen Yaratıcı Drama Eğitimi’ne katılan çocuklar “Bizim de Bir Masalımız Var” isimli bir oyunla seyirci karşısına çıktı. Oyunun ardından eğitime katılan çocuklara sertifikaları verildi. Kuşadası Belediyesi taraf ..

Kuşadası’nın ’Mavi İnsan’ı Mustafa Veli toprağa verildi

11 Haziran 2018

  Kuşadası’nda özellikle kültür ve sanat alanındaki önemli çalışmalarıyla tanınan Mustafa Veli, bir süre önce karaciğer kanseri teşhisi konmuştu. Son olarak İzmir’de tedavi gören Mustafa Veli, bu sabah hayatını kaybetmişti. Mavi İnsan ol ..