Kuşadası Bugün
Sağanak Yağışlı
En Yüksek : 11°C
En Düşük : 2°C
Kuşadası Haberleri

3 kişiye hayat veren mimar adayı Aslıhan toprağa verildi

20 Kasım 2018

Antalya'da yolun karşısına geçmeye çalışırken bir aracın çarpması sonucu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Akdeniz Üniversitesi öğrencisi Aslıhan Kocapınar, Kuşadası'nda toprağa verildi. İç Mimarlık bölümü öğrencisi genç kızın ailes ..

Kuşadası 2 ayrı trafik kazası; 1 yaralı

20 Kasım 2018

Kuşadası'nda meydana gelen iki ayrı trafik kazasında bir kişi ağır şekilde yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Kadınlar Denizi Palmin kavşağında meydana gelen trafik kazasında demir yüklü bir traktör ile özel bir otomobil çarpıştı. Kaza ..

Kuşadası Belediyesi sağlıklı beslenme okulu açılıyor

14 Kasım 2018

  Geçtiğimiz yıllarda düzenlediği çeşitli sağlık seminerleri ile vatandaşları sağlıklı yaşam konusunda bilinçlendirme çalışması yürüten Kuşadası Belediyesi, Tarihi Kuşadası Limanı ve Kültürel Rotalar Projesi kapsamında restore ederek açılışın ..

KUŞADASI BELEDİYESİ ODA ORKESTRASI ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILARI SESLENDİRECEK

10 Kasım 2018

  Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası, yılın son konserini Gazi Mustafa Kemal Atatürk anısına 10 Kasım’da verecek. Atatürk’ü Anma Konseri’ ..

ULU ÖNDER VEFATININ 80.YILINDA KUŞADASI'NDA ANILDI

10 Kasım 2018

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 80. yılında Kuşadası’nda anıldı. Saat 09.05'te Atatürk Meydanı’nda siren sesleri eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan anma töreni, Kuşadası Kaymakamı ..

KUŞADASI BELEDİYESİ ODA ORKESTRASI ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILARI SESLENDİRECEK

09 Kasım 2018

Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası, yılın son konserini Gazi Mustafa Kemal Atatürk anısına 10 Kasım’da verecek. Atatürk’ü Anma Konseri’nde, Atatürk’ün sevdiği şarkılar seslendirilecek.   2018 yılı boyunca verdiği birbirin ..

KUTO reel ve finans sektörleri toplantısına katıldı

09 Kasım 2018

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) tarafından düzenlenen ‘Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme' toplantısına Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Ahmet Miraç Şeng ..

KUŞADASI BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN FIRINLARA DENETİM

07 Kasım 2018

  Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelinde bulunan ekmek fırınlarında denetimlerini sürdürüyor. Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ..

Kuşadası Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısı yapıldı

07 Kasım 2018

Kuşadası Belediye Meclisi'nde, Diyabet Derneği tarafından ilçede kurulması hedeflenen Diyabet Merkezi için Kuşadası Belediyesi'ne ait bir taşınmazın tahsis edilmesine karar verildi. Kuşadası Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantısı, Ku ..