Kuşadası Bugün
Çok Bulutlu
En Yüksek : 14°C
En Düşük : 5°C
Kuşadası Haberleri

AK PARTİ ADAYI AKDOĞAN ÖZER KAYALI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

14 Şubat 2019

FUAT AKDOĞAN ÖZER KAYALI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ Kuşadası Ak Parti Belediye Başkan Adayı Fuat Akdoğan, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Gökçe, AK Parti İlçe Teşkilatı ile MHP İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar ve MHP İlçe Teşkilatı Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’yı m ..

ÖĞRETİM ÜYESİ ECE GÜNAYDIN EKODOSTA KONUK OLDU

14 Şubat 2019

ÇARŞAMBA SÖYLEŞİLERİNİN BU HAFTAKİ KONUĞU Dr. Öğr. Üyesi ECE GÜNAYDIN OLDU Çarşamba Söyleşilerinin bu haftaki konuğu, ADÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Ece Günaydın oldu. Adnan Menderes Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünde O ..

ŞEHİR EŞLEŞTİRME PROJESİNDE İZLEME ZİYARETLERİ BAŞLADI

12 Şubat 2019

  'Kuşadası-Sinaia Kardeş Şehir İlişkilerinin Sürdürülebilir Turizm Alanında Katılımcı Yaklaşımla Güçlendirilmesi Projesi' ile Türkiye ile Avrupa Birliği Arasında Şehir Eşle ..

8. SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN GÜVERCİNADA SANAL GERÇEKLİK PROJESİ

12 Şubat 2019

  Okan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Yeni Medya Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Semra Geçkin Onat ve Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi Dinçer Karaca ve Nişantaşı Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Ziyad Guliyev “8. Sınıf Öğrencileri için Güvercinada Sanal Gerçeklik ..

BAŞKAN KAYALI KİRAZLI MAHALLESİ PARKINI ZİYARET ETTİ

12 Şubat 2019

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kirazlı Mahallesi’nde yapımı sürmekte olan park alanını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Çalışmalar ile ilgili olarak bilgi alan Başkan Kayalı, içerisinde ahşap oyun grubu, spor aletleri, çift pota basketbol sahası ve açık hava düğü ..

ATATÜRK’ÜN KUŞADASI’NA GELİŞİNİN 95. YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

12 Şubat 2019

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kuşadası'na gelişinin 95’inci yıl dönümü Gazibeğendi’de düzenlenen bir törenle kutlandı. Mustafa Kemal Atatürk’ün ..

“DOST ELİ” YARDIM TIRI KUŞADASI’NA ULAŞTI

12 Şubat 2019

  Almanya’nın Bremen kentinde bulunan Galatasaraylılar Derneği’nin her yıl düzenlediği ‘Dost Eli’ projesi bu yıl Kuşadası’na uzandı. Proje kapsamında Galatasaraylılar Derneği üyeleri ve Bremen kentinde yaşayan Türk vatandaşların destekleri ile ih ..

TSM KOROSU’NDAN DRAMALI HASAN HASGÜLER KONSERİ

12 Şubat 2019

  Kuşadası Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Erkan Yücel Sahnesi’nde, Bir Bestekar “Dramalı Hasan Hasgüler” isimli bir konserle sanatseverlerle buluştu. Şef Oğu ..

ÖMER GÜNEL; "KİRAZLI HİZMETE DOYACAK."

08 Şubat 2019

               Chp Kuşadası Belediye Başkanı Adayı Ömer Günel dün gece Kirazlı Köyü ziyaretinde vatandaşların sorunlarını dinledi. Ömer Günel , Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vek. Evrim Karakoz ile birlikte Kirazlı köy ..

KUŞADASI BELEDİYE SPOR TAEKWONDO TAKIMI’NA DİYETİSYEN VE PSİKOLOG DESTEĞİ

08 Şubat 2019

  Kuşadası Belediye Spor Taekwondo takımı Antalya’da düzenlenen 4. Avrupa Taekwondo Kupası müsabakalarına katılıyor. Kuşadası Belediyesi’nde görevli Uzman Diyetisyen Ayse ..