Kuşadası Bugün
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
En Yüksek : 14°C
En Düşük : 8°C
Kuşadası Haberleri

Şampiyonluk Kupalarını Ahmet Çalım'ın Elinden Aldılar

23 Ocak 2019

10 Numara Sportif tarafından Kuşadası’nda aralarında Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursaspor, Göztepe, Sivasspor ve Altay’ın da olduğu 104 takımın katılımı ile Sömestr Cup düzenlendi. 5 kategoride oynanan birbirinden zorlu ve çekişmeli karşılaşmaların ardından şampiy ..

Kuşadası'nda istinat duvarı çöktü, araçlar altında kaldı

23 Ocak 2019

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde toprak kayması sonucu bir sitenin istinat duvarı çöktü. Çökme sonucu 5 araç toprak altında kalırken, bazı evlerde de hasar meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Kuşadası'na bağlı Değirmendere Maha ..

AYSO, Türkiye Ekonomi Şurasına katıldı

23 Ocak 2019

AYDIN (İHA) – Aydın Sanayi Odası (AYSO), TOBB'da düzenlenen Türkiye Ekonomi Şurasına katıldı. Türkiye Ekonomi Şurası TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili Bakanların katılı ..

GENÇ SPORCULARA SAĞLIKLI BESLENME EĞİTİMİ

22 Ocak 2019

  Kuşadası Belediyespor’un genç sporcularına Kuşadası Belediyesi’nde görevli Uzman Diyetisyen Aysen Arıcan Öz tarafından sağlıklı beslenme eğitimi verildi. Eğitimde, Diy ..

Martın Sonu Bahar, Kuşadası’nı Güzel Günler Bekliyor

22 Ocak 2019

  CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Park Bahçe Müdürlüğü Personelini Ziyaret etti. Kuşadası’nın cadde ve sokaklarını güzelleştiren emektarlar park bahçe müdürlüğü personelini sabah mesai başlangıcında ziyaret eden CHP adayı Ömer Gün ..

CHP Adayı Ömer Günel’in Kuşadası Sevdasına İnanıyoruz

22 Ocak 2019

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Sivil toplum örgütlerine ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaret ettiği tüm STK’larda olduğu gibi Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kuşadası Şubesi’nde de coşkuyla karşılanan CHP adayı Günel, projeleri ile umut olmaya devam ediyor. ..

Mimarlar Odası Kuşadası Temsilciliğini Ziyaret Eden Ömer Günel Projeleri ile Beğ

19 Ocak 2019

CHP Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Meslek Örgütleri Ziyaretlerine Hız Kesmeden devam ediyor.   Mimarlar Odası Kuşadası Temsilciliğini Ziyaret Eden Ömer Günel Projeleri ile Beğenildi   Çarpık Kentleşmenin ve ..

CHP Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Çyd'i Ziyaret Etti

19 Ocak 2019

CHP Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Sivil Toplum Örgütlerine Ziyaretleri Aralıksız Devam ediyor. Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Sivil Toplum Örgütleri ve Meslek Örgütlerine ziyaretlerine devam ediyor. Çağdaş Yaşam Derneği Yönetimini Kuşadası Şubesini y ..

EKODOSD ÇARŞAMBA SÖYLEŞİLERİ VE GASTRONOMİ SUNUMU KONUKLARI

17 Ocak 2019

Çarşamba Söyleşilerinin bu haftaki konuğu uzman diyetisyen Aysen ARICAN ÖZ oldu. Kuşadası Belediyesi Sağlıklı Beslenme Merkezi sorumlusu uzman diyetisyen Aysen ARICAN ÖZ “ Beslenme Okulu - Ege Yemekleri - Zeytinyağı” konulu bir sunum gerçekleştirdi. Kuşadası Belediyesi ..

CHP KUŞADASI ÖMER GÜNEL'E KENETLENDİ

17 Ocak 2019

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Aydın’da da gündem 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler. Kuşadası’nda Genel Merkez tarafından aday gösterilen Ömer Günel seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam ederken partisinin daha önce görev yapan ilçe başkanlarının da desteğini a ..