Kuşadası Bugün
Çok Bulutlu
En Yüksek : 32°C
En Düşük : 20°C
Kuşadası Haberleri

Azılı Hırsız Kuşadası'nda Yakalandı

22 Mayıs 2019

Alınan bilgiye göre, 3 mahallede meydana gelen evden hırsızlık, konut dokunulmazlığının ihlali ve mala zarar verme olayları ile ilgili olarak Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince çalışma başlatıldı. Güvenlik kameralarının incelenmesi neticesinde, sert bir cisiml ..

Kuşadası'nda antika otomobil, motosiklet ve soba sergisi açıldı

22 Mayıs 2019

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde antika otomobil, motosiklet ve soba sergisi açıldı.   Klasik araç koleksiyoncusu ve turizmci Öğül Orhan ve eşi Meral Orhan'ın, Tarihi Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı'ndaki sergisi, yerli ve yabancı turistlerden ilgi gördü. ..

Kuşadası 2 ayrı operasyonda 38'i çocuk 79 kaçak göçmen yakalandı

22 Mayıs 2019

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Körfezi'nde görevli sahil güvenlik mobil radarı tarafından Kuşadası açıklarında lastik bir bot içerisinde bir grup kaçak göçmen tespit edildi. Görevlendirilen Sahil Güvenlik Botu tarafından durdurulan hareketli lastik bot içerisindeki 34 Suriye, 5 Kongo ..

Kuşadası CHP'den İmamoğlu'na destek

22 Mayıs 2019

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına bir destek de, CHP Kuşadası İlçe Örgütü'nden geldi.   Kampanyaya destek vermek amacıyla Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Kuş ..

CHP’nin raporundan: Gerçek işsiz sayısı 8 milyon 475 bin

21 Mayıs 2019

CHP’nin hazırladığı ekonomi raporuna göre Türkiye’de işsiz sayısı resmi rakamların aksine 8 milyon 475 bin kişi. TÜİK rakamlarına göre ise Türkiye’de 4 milyon 730 bin kişi işsiz. Sözcü’de ..

KERVANSARAY’DA KLASİK OTOMOBİL VE MOTOSİKLET İLE ANTİKA SOBA SERGİSİ

21 Mayıs 2019

Tarihi Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı koleksiyonerler Öğül ve Meral Orhan’ın Klasik Otomobil ve Motosiklet ile Antika Soba sergilerine ev sahipliği yapmaya başladı. Orhan çiftinin uzun yıllardır biriktirdiği antika soba, klasik otomobil ve motosikletler Kuşadası Bele ..

EMRE AYDIN İLE HANDE ÜNSAL KONSERİNE YOĞUN İLGİ

20 Mayıs 2019

    19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yıl kutlamaları saat 22.00'da İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda, Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen Emre Aydın ve Hande Ünsal konserleri ile devam etti. Konsere katılan ..

“DÜNYA ATABARI OYNUYOR” ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ

20 Mayıs 2019

    19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü ile Türkiye Halk Oyuncular Birlik Platformu’nun iş birliğinde, düzenlenen “ Dünya Atabarı Oynuyor” isimli ..

6 KM UZUNLUĞUNDA GENÇLİK KORTEJİ

20 Mayıs 2019

    Kuşadası’nda bir gelenek haline gelen kortej bu 19 Mayıs’ta da büyük ilgi gördü. Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen korteje ellerinde Türk bayraklarıyla çok sayıda vatandaşın yanı Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Belediye Baş ..