Kuşadası Bugün
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 18°C
En Düşük : 7°C
Kuşadası Haberleri

Soğucak, Fuat Akdoğan’ı bağrına bastı

22 Mart 2019

  Cumhur İttifakı Adayı Fuat Akdoğan, ilk mitingini Soğucak’ta gerçekleştirdi Kuşadası’ndaki yerel seçim heyecanı mitinglerle en üst noktaya çıktı. İlk mitingini Soğucak’ta gerçekleştiren Cumhur ittifakı Kuşadası Belediye Başkan Adayı Fuat Akdoğan b ..

DÜNÜM KUŞADASI’NDA, BUGÜNÜM KUŞADASI’NDA, YARINIM DA KUŞADASI’NDA OLACAK

22 Mart 2019

  CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel seçim çalışmaları kapsamındaki ilk mitingini Ege Mahallesi’nde yaptı. Mahalle mitingi olmasına rağmen yoğun katılımın yaşandığı mitinge yaklaşık 4000 kişi katıldı. Bayraklar, pankartlar ve dövizlerle miting alanına gelen K ..

KUŞADASI'NDA BİR GURUP ALEVİ DERNEK BAŞKANINI PROTESTO ETTİ

22 Mart 2019

Bir grup Alevi, Alevi Kültür Derneği Başkanı Ismail Kirancı 'yı kınayan bir basın açıklaması yaptı. ..

KUŞADASI'NDA YEŞİL YÜRÜYÜŞ YAPILACAK

22 Mart 2019

Kuşadası'nda Botanik Park girişindeki alanda Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ağaç kıyımı sonrası çevre örgütlerinin duyarlılığı devam ediyor. Bugün saat 16.00 itibariyle Kısmet Otel önünde toplanacak olan çevreciler, Botanik Park'a d ..

KUŞADASI NAR KADIN DAYANIŞMASINDAN ANLAMLI ETKİNLİK

22 Mart 2019

Kuşadası Nar Kadın Dayanışması El Heykeli 'nde yoga yaparak Öykü Arin Yazıcı isimli kız çocuğuna kök hücre desteği çağrısında bulundu. Bahçeşehir Koleji minik öğrencilerinin de destek verdiği etkinlik sabah saatlerinde El Heykelinde yapıldı. Renkli görüntüler yaratan etkinliğe vatandaş ..

KUTO’DA GÖREV VERME SANATI SEMİNERİ

22 Mart 2019

  Kuşadası Ticaret Odası’nda “Görev Verme Sanatı” konulu seminer düzenlendi. Tam gün süren seminerde konuşmacı Teyfik Bıyıklı tarafından katılımcılara; iletişimin gücü, dinlemenin önemi, ikna yöntemleri, kültürel filtreleme, empati, kişiye özel buti ..

KUTO YÖNETİMİ HİSARCIKLIOĞLU İLE BİRARAYA GELDİ

22 Mart 2019

BAKAN SELÇUK VE TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU AYDIN’DA İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI Aydın ili Oda-Borsalarının organizasyonu ile düzenlenen İstihdam Seferberliği Aydın İş Dünyası Buluşması; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt S ..

ÜSTÜNDE YAŞADIĞIMIZ KENT HERŞEYİNİ KAYBETME AŞAMASINDA

22 Mart 2019

RAKİBİM BU DERNEĞE 10 YILDA KAÇ KERE GELDİ CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel seçim çalışmaları kapsamında CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ile beraber Kuşadası Denizlililer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek ü ..

İBRAMAKİ SANAT GALERİSİ’NDE YAZARLAR BULUŞMASI

22 Mart 2019

  Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi yazarlar buluşmasına ev sahipliği yaptı. Halit Payza moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşiye konuşmacı olarak yazar Ömer Akşahan, Cüneyt ..

ENGELLİLER KÖYÜNE TAM DESTEK VERECEĞİM

21 Mart 2019

  CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel ile Türkiye’de benzer bir örneği bulunmayan Kuşadası Erdoğan Öven Engelliler Köyü’nü ziyaret etti. Bülbül ve Günel’i Engelliler Derneği Başkanı Canan Güler ve gönüllü eğitmen ..