Kuşadası Bugün
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
En Yüksek : 20°C
En Düşük : 12°C
Kuşadası Haberleri

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA TİYATRO HEDİYESİ

21 Kasım 2019

  Kuşadası Belediyesi, ara tatile giren öğrencileri interaktif bir çocuk oyunu ile buluşturuyor. Kekeçoğlan olarak tanınan tiyatro oyuncusu Fatih Altın’ın yönetmenliğinde sahnelenen “Çocuk Yalan Bilmez” adlı interaktif oyuna büyük ilgi gösteren Kuşadalı öğre ..

KUŞADASI’NA 9866 METRE KARE YENİ YEŞİL ALAN

20 Kasım 2019

KUŞADASI’NA 9866 METRE KARE YENİ YEŞİL ALAN   Kuşadası Belediyesi, ilçeye yeni park alanları kazandırmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalara devam ediyor. 2 yeni park ..

GÜÇ BİRLİĞİNDEN HİZMET DOĞUYOR

20 Kasım 2019

GÜÇ BİRLİĞİNDEN HİZMET DOĞUYOR   AYDIN BŞB DESTEĞİ İLE KUŞADASI BELEDİYESİ FEN İŞLERİ 2 GÜNDE 6 SOKAĞI YENİDEN YAPILANDIRDI   Kuşadası’nın kalbi Türkmen Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi iş birliğinde ..

KUŞADASI’NIN 30 YILDIR BEKLEDİĞİ HİZMET TÜRKMEN MAHALLESİ’NDEN BAŞLADI

19 Kasım 2019

  Kuşadası’nın kalbi Türkmen Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi iş birliğinde yapılacak olan yenileme çalışmaları başladı. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, çalışmaların tamamlanması ile birlikte Türkmen Mahallesi’nin çehre ..

GÜVERCİN MASA YETKİ AYRIMINI KUŞADASI’NDA ORTADAN KALDIRDI

19 Kasım 2019

  Büyükşehir belediyeleri ile ilçe belediyeleri arasında yetki ve sorumluluk alanında yaşanan sorun Kuşadası’nda Güvercin Masa aracılığıyla çözüme kavuştu. Kuşadası Belediyesi’nin iletişim merkezi olan Güvercin Masa, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yetki ala ..

Diyabet değil düzensiz yaşam öldürüyor

15 Kasım 2019

  Dünya Diyabet Günü nedeniyle Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi’nde Doç. Dr. Banu Şarer Yürekli ve Diyetisyen Efe Torunbalcı’nın konu ..

KUŞADASI'NDA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

11 Kasım 2019

Kuşadası Belediyesi tarafından "Dünya Çocuk Kitapları Haftası" nedeniyle kitap okuma etkinliği düzenlendi. İbramaki Sanat Galerisi'nde düzenlenen etkinliğe Kuşadalı çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Çocuklara kitap okuma ve edebiyat sevgisi kazandırmak amacıyla ..

Geleceğin minik şefleri Davutlar MYO mutfağında

11 Kasım 2019

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Davutlar Meslek Yüksekokulu’nu, (MYO) Güzelçamlı Mustafa Kemal İlkokulu 1-A sınıfı öğrencileri sınıf Öğret ..

KUŞADASI BELEDİYESPOR’UN YENİ DÖNEM KURSLARI BAŞLIYOR

11 Kasım 2019

  Kuşadası Belediyespor, kadın çocuk ve gençleri sporun farklı dalları ile buluşturmaya devam ediyor. Kuşadası Belediyespor bünyesinde çocuklar için açılan yaz spor okullarının tamamlanmasının ardından basketbol, voleybol, atletizm ve tekvando branşlarında gerçekleşecek &ldqu ..