Kuşadası Bugün
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
En Yüksek : 31°C
En Düşük : 20°C
Kuşadası Haberleri

PTT’DEN KUŞADASI BELEDİYESİ VE PERSONELİNE YÜZDE OTUZ İNDİRİM

10 Temmuz 2019

Kuşadası Belediyesi, Aydın PTT Başmüdürlüğü ile gönderileri taşıma ve teslim protokolü imzaladı. Protokol sayesinde PTT, Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi personelinin gönderilerinde yüzde otuz indirim sağlayacak.   Kuşadası Belediyesi Başkanlık makamında B ..

DÜNYACA ÜNLÜ GRAMMY ÖDÜLLÜ İNGİLİZ GİTARİST KUŞADASI’NA DEMİRLEDİ

10 Temmuz 2019

ERİCK CLAPTON; “YARIDA KESTİĞİM TATİLİMİ KUŞADASI’NDA BAŞLATACAĞIM”   Dünyaca ünlü İngiliz gitarist Eric Clapton, Akdeniz turu kapsamında Kuşadası’na geldi. Programlı tatil turu kap ..

CHP İLÇE BAŞKANI MEHMET GÜRBİLEK'TEN AÇIKLAMA

10 Temmuz 2019

Değerli Kuşadalılar,   Bugün A HABER kanalında canlı yayınlanan gerçek dışı bir haberle Temmuz ayında Kuşadası turizmine büyük bir darbe vurulmaya çalışılmıştır. Ülke ekonomisinin içinde bulunduğu sıkıntılı ortamda sadece Kuşadası&rsqu ..

CHP İLÇE ÖRGÜTÜNDEN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E TEŞEKKÜR

10 Temmuz 2019

    Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası İlçe Örgütü önünde yer alan arazi üzerine uygulanan Kemal Atatürk imzalı peyzaj çalışmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını kaydeden CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel&rsq ..

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ATATÜRK İMZALI PEYZAJ ÇALIŞMASI

10 Temmuz 2019

    Kuşadası Belediyesi Camikebir Mahallesi Emek Sokak’ta bulunan Sait Gürpınar parkı içerisine Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasının yer aldığı bir peyzaj çalışması uyguladı. Dekoratif taşlar kullanılarak hazırlanan Kemal Atatürk imzası vatan ..

Kuşadası’nda Makedonya ve Rumeli Göçmenleri Folklor Festivali coşkusu

08 Temmuz 2019

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle bu yıl 19’uncusu düzenlenen Uluslararası Makedonya ve Rumeli Göçmenleri Folklor Festivali son gününde Kuşadası’ndaydı.   Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle bu yıl 19’uncusu düzenlenen Ul ..

Kuşadası'nda tatilciler plaj ve su parklarına akın etti

08 Temmuz 2019

Termometrelerin 40 dereceyi aştığı Aydın'ın Kuşadası ilçesinde sahiller ve aqua parklarda yoğunluk yaşandı.   Hafta sonu tatilini fırsat bilen çevre illerdeki vatandaşlar ve ilçede bulunan yabancı turistler,  40 dereceyi bulan sıcak havada serinlemek için pl ..

Güzelçamlı Milli Parkı araç girişine kapatıldı

08 Temmuz 2019

Hava sıcaklıklarının Aydın'da mevsim normalleri üzerinde seyretmesi ile vatandaşlar deniz kenarına akın etti. Kuşadası Güzelçamlı Mahallesi'nde bulunan Dilek Yarımadası Milli Parkı'na girişler sabah güneş doğmadan önce başladı. Binlerce kişi Milli Park&# ..

CHP Aydın Kadın Kolları Eşgüdüm Toplantısı, Kuşadası’nda yapıldı.

06 Temmuz 2019

Chp Kuşadası İlçe Örgütü’nde başlayıp, bir otelde devam eden toplantıya Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Aydın İl Başkanı Ayşe Özdemir ile 17 ilçenin Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. “2023 SEÇİMLERİNE HAZIRLANMALIYIZ” Beled ..

Kuşadası'nda Bisikletli Turizm Polisi Göreve Başladı

06 Temmuz 2019

Kuşadası'nda Bisikletli Turizm Polisi Kadınlar Plajı'nda göreve başladı.Göreve başlayan 2 ayrı bisikletli polis timi, başarılı çalışmalarıyla vatandaşların beğenisini topladı. Kuşadası sahillerinde görev yapacak Bisikletli Turizm Polis Timleri, eğitimlerinin ardından gö ..