Kuşadası Bugün
Az Bulutlu
En Yüksek : 32°C
En Düşük : 17°C
Kuşadası Haberleri

Kuşadası motosiklet karnavalı başladı

14 Eylül 2019

Tükiye'nin en eski motosiklet festivali Kuşadası Motosiklet Festivali bu yıl 09 Route Kuşadası Motosiklet Karnavalı olarak düzenleniyor. 5 gün sürecek organizasyon kapsamında Kuşadası'na yaklaşık bin motosikletli bekleniyor. Kuşadası'n ..

Kuşadası Belediyesi Güvercin Masa 24 saat hizmet vermeye başladı

14 Eylül 2019

Vatandaşların, ıslak imzalı dilekçe ile başvuruda bulunabildiği, 7/24 çağrı merkezinden kayıt oluşturabildiği, evlerinde, dükkanlarında ya da sokakta gezici ekiplere veya e-posta ve sosyal medya aracılığıyla taleplerini ilettiği birim olan Güvercin Masa sosyal beled ..

Facia ucuz atlatıldı

14 Eylül 2019

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü'ne ait vidanjör, Kuşadası çevre yolundaki köprülü kavşakta asılı kaldı. Edinilen bilgiye göre, gün içerisinde etkili olan sağanak yağmur nedeniyle çalışma yapan ASKİ vidanjörü, yolun kaygan olma ..

Okullar Açıldı, Plajlar Turistlere Kaldı

10 Eylül 2019

Okulların açılmasının ardından Kuşadası'nda plajlar turistlere kaldı. Eylül ayı olmasına rağmen Kuşadalıların ve yerli tatilcilerin çekilmesiyle Kuşadası sahillerinde büyük çoğunlukla yabancı turistlere rastlanıyor. Türkiye genelinde hava yavaş yavaş serinlerken ..

KUŞADASI’NIN KURTULUŞUNUN 97. YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI

07 Eylül 2019

    Kuşadası’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kurtuluş kutlamaları, esareti temsil eden kız çocuğunun Efeler tarafından kurtarılışını anlatan temsili kurtuluş töreninin ardından Kuşadası Kaymakamı Sadettin Y ..

Altın Güvercin’de final günü

07 Eylül 2019

Kuşadası Belediyesi tarafından 6 yıl aranın ardından yeniden düzenlenen 22. Altın Güvercin Festivali ve Beste Yarışması’nda büyük final bu akşam gerçekleştirilecek ve altın güvercin sahibini bulacak. 2 Eylül tarihinde yeniden kanatlanan ve 5 gün boyunca her gün ünlü bir pop m ..

FİKRİ SAĞLAR’DAN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E ZİYARET

06 Eylül 2019

    Altın Güvercin Beste Yarışması kapsamında düzenlenen Kitap Günleri’ne katılmak üzere Kuşadası’nda bulunan eski Kültür-Turizm ve Devlet Bakanı Fikri Sağlar, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ..

KUŞADASI EMNİYETİ'NDEN BİR BAŞARI DAHA

05 Eylül 2019

Cumhuriyet Mahallesindeki bir evde uyuşturucu madde satıldığı yönünde elde edilen bilgiler doğrultusunda bahse konu adres fiziki olarak takibe alındı. İkamet çevresinde takip yapıldığı esnada konu ile alakalı olduğu değerlendirilen bir kişinin GBT sorgulamasında F.G. olduğu tespit edildi. ..