Kuşadası Haberleri

KUŞADASI BELEDİYESİ TİYATROSU KURSİYERLERİ EĞİTİMLERE BAŞLADI

20 Kasım 2018

Kuşadası Belediyesi Çocuk, Gençlik, Yetişkin ve Kadın Tiyatrosu yeni dönem eğitimleri başladı. 4 farklı kategoride devam eden eğitimlere toplam 200 kursiyer katılıyor. Kuşadası Belediye Tiyatrosu bünyesinde, farklı yaş gruplarına tiyatroyu sevdirmek ve yetenekli oy ..

PROTOKOL ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

20 Kasım 2018

  Kuşadası protokolünün üyeleri, Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen bir kahvaltıda buluştu. Pusula Restoran’da düzenlenen kahvaltıya Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Cumhuriyet Başsavcısı Çağrı Gir, ADÜ Turizm Fakültesi De ..

3 kişiye hayat veren mimar adayı Aslıhan toprağa verildi

20 Kasım 2018

Antalya'da yolun karşısına geçmeye çalışırken bir aracın çarpması sonucu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Akdeniz Üniversitesi öğrencisi Aslıhan Kocapınar, Kuşadası'nda toprağa verildi. İç Mimarlık bölümü öğrencisi genç kızın ailes ..

Kuşadası 2 ayrı trafik kazası; 1 yaralı

20 Kasım 2018

Kuşadası'nda meydana gelen iki ayrı trafik kazasında bir kişi ağır şekilde yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Kadınlar Denizi Palmin kavşağında meydana gelen trafik kazasında demir yüklü bir traktör ile özel bir otomobil çarpıştı. Kaza ..

Kuşadası Belediyesi sağlıklı beslenme okulu açılıyor

14 Kasım 2018

  Geçtiğimiz yıllarda düzenlediği çeşitli sağlık seminerleri ile vatandaşları sağlıklı yaşam konusunda bilinçlendirme çalışması yürüten Kuşadası Belediyesi, Tarihi Kuşadası Limanı ve Kültürel Rotalar Projesi kapsamında restore ederek açılışın ..

KUŞADASI BELEDİYESİ ODA ORKESTRASI ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILARI SESLENDİRECEK

10 Kasım 2018

  Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası, yılın son konserini Gazi Mustafa Kemal Atatürk anısına 10 Kasım’da verecek. Atatürk’ü Anma Konseri’ ..

ULU ÖNDER VEFATININ 80.YILINDA KUŞADASI'NDA ANILDI

10 Kasım 2018

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 80. yılında Kuşadası’nda anıldı. Saat 09.05'te Atatürk Meydanı’nda siren sesleri eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan anma töreni, Kuşadası Kaymakamı ..

KUŞADASI BELEDİYESİ ODA ORKESTRASI ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILARI SESLENDİRECEK

09 Kasım 2018

Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası, yılın son konserini Gazi Mustafa Kemal Atatürk anısına 10 Kasım’da verecek. Atatürk’ü Anma Konseri’nde, Atatürk’ün sevdiği şarkılar seslendirilecek.   2018 yılı boyunca verdiği birbirin ..

KUTO reel ve finans sektörleri toplantısına katıldı

09 Kasım 2018

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) tarafından düzenlenen ‘Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme' toplantısına Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Ahmet Miraç Şeng ..