Kuşadası Haberleri

Kuşadası Kaymakamının yeni aldığı evi soyuldu

22 Eylül 2018

Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy'un evine hırsız girdi. Kaymakam Aksoy'un kısa bir süre önce satın aldığı dubleks eve giren hırsız ya da hırsızlar, bazı değerli eşyaları çaldıktan sonra evi de darmadağın ederek kaçtı. Edinilen bilgiye göre ..

Fenerium Tırı bu haftasonu Kuşadası’nda!

21 Eylül 2018

Fenerium Satış Tırı 22 Eylül Cumartesi ve 23 Eylül Pazar günü Derbi haftasında Kuşadası İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda olacak. Fenerbahçe SK Kuşadası Bölge Sorumlusu Aykut Akgün, tüm taraftarlarımızı Kulübümüzü desteklemeye bekliyoruz dedi. ..

KUŞADASI YEREL YAZARLAR TOPLULUĞU, YAZARLAR ŞENLİĞİ DÜZENLEYECEK

21 Eylül 2018

  Kuşadası'nda yaşayan yazarlar geniş katılımlı olarak bir araya gelerek hedefledikleri projeleri hayata geçirebilmek için bir toplantı gerçekleştirdi. Kuşadası Yerel Yazarlar Topluluğu adına konuyla ilgili bir dizi açıklamalar yapan komisyon üyeleri İsmail Tezge ..

Yakalanmasalardı 5,5 kilo sahte altın yapıp piyasaya süreceklerdi

18 Eylül 2018

AYDIN (İHA) – Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, 5,550 kilo Alloy maddesiyle sahte altın imal edip piyasaya sürmeye çalışan 2 şüpheli polisin sıkı takibi sonucu yakalandı. Edinilen bilgiye göre; sahte altınla dolandırıcılık yapılacağı yönünde ..

Kuşadası motosiklet festivali başladı

18 Eylül 2018

Kuşadası Motosiklet Festivali başladı. Türkiye'nin dört bir yanından motosiklet tutkununun katılımı ile gerçekleşen festivalde, İzmir, Aydın, Muğla, Denizli başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok yerinden gelen yaklaşık 2 bin motosiklet sev ..

Davutlar Mahallesi futbol sahası yenileniyor

15 Eylül 2018

  Çalışmalar kapsamında yerel spor kulüplerinin karşılaşma ve antrenmanlarını gerçekleştirdikleri futbol sahasının eskiyen sentetik zeminleri yenileriyle değiştirilirken sahanın etrafına çit çekme çalışmalarına başlandı. Kuşadası Belediyesi&# ..

Kuşadası Güvercin 1 milyon takipçiye ulaştı

15 Eylül 2018

Kuşadası Ticaret Odası'nın, Kuşadası'nın tanıtımı amacıyla oluşturulmuş facebook sayfası Kuşadası Güvercin 1 milyon takipçiye ulaştı. P Dünya genelinde yapılan reklamlarla, yurtiçi ve yurtdışında takipçi sayısı 1 Milyonu geçen sayfa, bir i ..

Kuşadası Lions Kulübü’nden Kanser Hastası Çocuklara Yardım Konseri

12 Eylül 2018

Kuşadası Lions Kulübü 30 Eylül 2018 Pazar günü saat 21.00’de Kuşadası Ramada Resort Omega Arena’da Efes Bandosu eşliğinde Metin Arolat konseri düzenleyecek. Organizasyonun tüm gelirlerinin kanser hastası çocuklar yararına harcanacağını belirten Kuşadası Lions De ..

Başkan Özer Kayalı’dan açıklama

11 Eylül 2018

  Başkan Kayalı, yaptığı açıklamada; “Bazı sosyal medya hesaplarında şahsımı ve Partimiz CHP’nin birlik ve beraberlik ruhunu hedef alan, art niyetli olduğu aşikâr bir haberin yer alması üzerine bu açıklamanın yapılması zorunluluğu ..

Kuşadası’nda kurtuluş coşkusu devam ediyor

08 Eylül 2018

  Yıldönümü kutlamaları devam ediyor. Gün içerisindeki gerçekleştirilen etkinliklerin ardından kurtuluş günü coşkusu akşam fener alayı ve konsere yansıdı. Kısmet otel kavşağında toplanan yüzlerce Kuşadalı, ellerinde Türk bayraklar ..