Kuşadası Bugün
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 31°C
En Düşük : 19°C
Kuşadası Haberleri

By: Admin
Cumartesi, 28 Temmuz 2018
1998

Kuşadası'nda sağlık alanında yeni bir işyeri daha hizmete girdi. Şükriye Us tarafından Kuşadası Belediye karşısında Adnan Menderes Bulvarı Efe Fast Food üzeri 2.katta açılan Çakır İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezinin açılışı gerçekleştirildi. Açılışı işletme sahibi Şükriye Us'un Aydın'daki aile dostu matematik öğretmeni Mustafa Urfalı yaptı. Trakya Üniversitesi Odiyometri bölümü mezunu olup, son yedi yıldan beri işitme merkezleri ve özel hastanelerde çalışan Şükriye Us, Antalya'da İşitme Cihazları ile ilgili eğitim alarak mesul müdürlük yaptı. Aynı zamanda resim ve el sanatlarına ilgi duyan Şükriye Us'un amatör olarak şiir çalışmaları da bulunmakta.

 

Açılışa Kuşadalı vatanadaşların yanı sıra sağlık sektöründe çalışan ve daha önce sağlık sektörüne hizmet vermiş kişiler katıldı.

 

İşyerinin kurdelesi kesildikten sonra işyerini gezen vatandaşlar hizmetler hakkında bilgi aldı.İşyeri sahibi Şükriye Us ise işletme hizmetleri hakkında bilgi vererek açılışa katılanlara teşekkür etti. İşletmede işitme cihazları satış ve uygulama merkezi faaliyetleri bünyesinde işitme cihazı uygulama ve satışı, pil ve aksesuar satışı, kulak kalıbı ve tıkacı, tamir, bakım ve onarım hizmetleri, yaşlı ve evden çıkamayan hastalara evde bakım imkanı vereceğini dle getiren Şükriye Us; "Duymanın keyfini ve konforunu bizimle yaşayın." dedi.

 

Açılışa katılanlar, ilçede sağlık alanında açılan her işletmenin ihtiyaca cevap vermesinden kaynaklanan menuniyeti dile getirerek Kuşadası'na hayırlı olmasını ve bereketli kazançlar getirmesini dilediler.

 

Açılış sonrası katılanlara çeşitli ikramlar yapıldı.