Kuşadası Haberleri

Başkan Alıcık; “24 Haziran’da bir bayram daha yaşayacağız”

18 Haziran 2018

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ramazan Bayramı süresince seçim çalışmalarına aralıksız devam etti. Dernek ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile esnafları ziyaret eden Alıcık, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin büyük öne ..

‘Aydın Şehir Coğrafyası’ kitabı yayımlandı

18 Haziran 2018

Doç. Dr. Abdullah Uğur’un “Aydın Şehir Coğrafyası” başlığıyla hazırladığı ve bilim dünyasında büyük ilgi gören çalışması, kültürel çalışmaları destekleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları tarafından yayımlandı. ..

Dolmuş ile otomobil çarpıştı; 2’si çocuk 9 yaralı

18 Haziran 2018

Kaza: Didim-Söke yolu üzerindeki kavşakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Didim’den aldığı yolcuları Söke ve Aydın’a taşıyan ve B.B’nin kullandığı 09 M 6327 plakalı şehirlerarası midibüs, kavşakta E.T.S (40) adlı bayanın kullandığı ..

Çalıntı motosikletle otomobil çaldı

18 Haziran 2018

Edinilen bilgiye göre; Ataeymir Mahallesinde sabah saatlerinde meydana geldi. Kahveden evine dönen Mustafa Çelebi, 2013 model 09 AAR 035 plakalı arabasından inip evine girdi. Aradan geçen yarım saatin ardından arabasını bıraktığı yerde g ..

AK Parti’li Savaş; “Aydın’da bir tarih yazacağız"

18 Haziran 2018

24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek isteyen Savaş, "Aydın’da bir tarih yazacağız" dedi.Nazilli AK Parti Seçim koordinasyon merkezinde yapılan programa İl Başkanı Ömer Özmen, Milletvekili aday ..

AK Parti heyeti, Didim’de partililerle bayramlaştı

18 Haziran 2018

AK Parti Didim İlçe Teşkilatınca düzenlenen bayramlaşma programı ilçe seçim bürosunda gerçekleştiBayramın 3. günü gerçekleşen törene AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın milletvekili ve 1. Sıra milletvekili adayı Mustafa Savaş, AK Parti Aydın İl ..

Egeli ihracatçılar 11 dil konuşuyor

17 Haziran 2018

Egeli ihracatçılar, İngilizce, Fransızca, Almanya, İtalyanca, İspanyolca, Arapça, Bulgarca, Makedonca, Danca, Çince ve Yunanca dillerinde iletişim kurabiliyor.Ege İhracatçı Birlikleri çatısı altında faaliyet gösteren 12 ihracatçı b ..

Başkan Kale; “Ramazan’da 35 bin kişiye ulaştık”

17 Haziran 2018

Mübarek Ramazan ayının Türk İslam coğrafyasında birliğin beraberliğin ve kardeşliğin pekişmesine, yardımlaşma duygusunun hat safhaya ulaşmasına vesile olduğunu ifade eden Başkan Kale yayınladığı mesajında; “Başı rahmet, ortası mağfiret, ..

Kazazede Albay Özkurt’u sevenleri yalnız bırakmıyor

17 Haziran 2018

Albay Fatih Özkurt’a geçmiş olsun ziyaretleri sürüyor.Geçtiğimiz 14 haziran günü görev yeri olan Ankara’dan 16 Hazirandaki Yörük Ali Efe’yi ve Malgaç Baskını’nın 99. yıldönümü anma etkinlikleri ve bayramlaşma için memleketi Su ..

ADÜ’de doçentlik dersleri devam ediyor

17 Haziran 2018

Yusuf Kurtulmuş tarafından senato salonunda verildi.ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Tunca, Prof. Dr. Törün Özer ve Prof. Dr. Halil Kırnak’ın jüri üyesi olarak yer aldığı doçentlik dersine, Tı ..