Kuşadası Haberleri

Otomobil iç lastiği ile kaçak göçmen organizasyonu ortaya çıktı

17 Ağustos 2018

Daha iyi bir yaşam umuduyla ölümü bile göze alarak Ege Denizi’nden Yunan adalarına kaçarak Avrupa Birliği topraklarına ulaşmanın hayalini kuran kaçak göçmenlerin yaşadığı dramlara her gün bir yenisi eklenirken, yaşanan facialardan hiç de ..

Rektör Bircan’dan Hamza Yerlikaya’ya ziyaret

17 Ağustos 2018

Dr. Cavit Bircan, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığına atanan Hamza Yerlikaya’yı makamında ziyaret etti.Rektör Bircan’a ziyareti sırasında Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Aslan da eşlik etti. Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Bakan ..

Aydın Büyükşehir Belediyesinin halk konserleri devam ediyor

17 Ağustos 2018

Söke’nin Güllübahçe Mahallesi’nde düzenlenen halk konserinde vatandaşlar müziğe ve eğlenceye doydu.Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvar Orkestrası’nın vatandaşlarla bir araya geldiği konserde sevilen şarkılar seslendiril ..

Haluk Alıcık, Alzheimer Merkezi’ndeki yaşlıları unutmadı

17 Ağustos 2018

Sosyal belediyecilik alanında yaptığı başarılı projelerle vatandaşların takdirini kazanan Nazilli Belediyesi, Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın talimatları ile kurulan Evde Bakım Birimiyle çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. ..

Suları kesilen futbolcular duşu kent meydanındaki süs havuzunda aldı

17 Ağustos 2018

Mali’deki susuzluktan kaçarak Türkiye’de top koşturmaya başlayan Moussa Traore, duş alacak su bulamayınca neye uğradığını şaşırdı.Aydınspor 1923’ün 9 yıldır konakladığı Hüseyin Aksu Spor Tesisleri’nin suyu, futbolcular sahada antrenman ..

Minik kursiyerler bu yılki ilk sergilerini açtı

17 Ağustos 2018

Okulların yaz tatiline girmesinin ardından 7-14 yaş arası çocuklara özel açılan Yaz Okulları bu yılın ilk meyvesini verdi. Efeler Belediyesi ve Efeler Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde açılan Resim ve Ebru Kursu’na katılan 60 minik kursiy ..

Nazilli Belediyesi, Karahallı Mahallesinin eksiklerini giderdi

17 Ağustos 2018

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Karahallı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı tamamlanan projeleri tek tek inceleyen Alıcık, merkez ve kırsal mahallelerde yoğun bir şekilde ..

Aydın’da ABD’ye ‘sperma’ protestosu

17 Ağustos 2018

Aydın Veteriner Hekimler Odası Başkanlığı üyelerine ve tüm veteriner hekimlere ‘ABD menşeli spermalara boykot’ çağrısında bulundu.Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Aydın Veteriner Hekimler Odası Başkanı Muharrem Uçmaklıoğlu Türkiye’ ..

İncirliova’da istişare toplantıları devam ediyor

17 Ağustos 2018

İncirliova Belediyesi tarafından mahalleye kazandırılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan hizmetlere ilişkin mahalle sakinlerine bilgiler veren Başkan Kale, vatandaşlardan gelen şikayet ve talepleri de en kısa sürede çözüme kavuştura ..

Buharkent Organize Sanayi küllerinden doğdu

17 Ağustos 2018

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol’un girişimleri ve çalışmaları sonucu faaliyete geçen Buharkent Organize Sanayi Bölgesi tam olarak faaliyete geçtiğinde 5 bin kişiye istihdam imkanı sağlayacak.Buharkent Belediye Başkanı ..