Kuşadası Haberleri

Maçın hakemi futbolcunun hayatını kurtardı

15 Ekim 2018

Amatör Küme maçında Didim ekipleri Yenihisarspor ile Didimspor karşılaşmasında Didimspor'lu futbolcu Onur Eryılmaz'ın dulu boğazına kaçınca maçın orta hakemi müdahale etti. Hastaneye kaldırılan genç futbolcunun durumunun iyi olduğu öğrenildi. ..

Kuşadası 2. Resim Çalıştayı başladı

15 Ekim 2018

Emel Atalay küratörlüğünde 14 ülkeden 28 sanatçının katılımıyla başlayan Kuşadası Belediyesi Uluslararası 2. Resim Çalıştayı ile Kuşadası'nın tanıtımına sanat aracılığıyla katkıda bulunulması hedefleniyor.Kuşadası Belediyesi Uluslararası 2. ..

Çerçioğlu, görme engelliler ile kahvaltıda buluştu

15 Ekim 2018

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 15 Ekim Dünya Beyaz Baston Görme Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen organizasyonda Aydın'da yaşayan görme engelli vatandaşlar ile kahvaltıda buluştu.Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ..

Amatör Spor Haftası kapanış töreni yapıldı

15 Ekim 2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından hayata geçirilen “Amatör Spor Haftası” her yıl olduğu gibi bu yıl da Aydın'da düzenlenen etkinlikler ile tamamlandı.Aydın Gençlik ve S ..

Başkan Kayalı belediye personeliyle piknikte buluştu

15 Ekim 2018

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı Kuşadası Belediyesi personeliyle Sevgi Plajı'nda düzenlenen bir piknikte buluştu. Başkan Kayalı, geçtiğimiz yıllarda planlamaları yapılan projeleri yaşama geçirebilmek için Kuşadası Belediye Başkanlığına bir kez dah ..

AK Gençler emniyet kemerinin önemine dikkat çekti

15 Ekim 2018

Aydın AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdülhamit Burak Aykut ve yönetim kurulu üyeleri Ramazan Paşa Mahallesinde kırmızı ışıkta duran sürücülerden emniyet kemeri takanlara karanfil dağıtılırken, takmayan sürücülere ise broşür dağıttı. ..

Yalınkuyu Mahallesi kışa hazır

15 Ekim 2018

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Mahallede gerçekleştiren kapsamlı çalışma vatandaşları da memnun etti.Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli'nin mahallelerini kış mevsimine hazırlamaya devam ediyor. Nazilli'nin birçok mahallesinde çeşi ..

Didim Belediyespor:3 Konyaaltı Belediyespor:0

14 Ekim 2018

grup karşılaşmasında Didim Belediyespor evinde ağırladığı Antalya ekiplerinden Konyaaltı Belediyespor'u 3-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu.BAL. 7. grup maçında Didim Belediyespor, Konyaaltı belediyespor 3-0 gibi net bir skorla geçerek 3 ..

Bakan Yardımcısı Ersoy, Kuşadası Sahil Güvenlik Komutanlığında incelemelerde bul

14 Ekim 2018

Ege Bölgesi'nde yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışan kaçak göçmenlere karşı alınan önlemleri yerinde görmek amacıyla Kuşadası'na gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy'a inceleme ve ziyaretleri sırasında Kuşadası Kaymakamı S ..

İmamın öfkesi herkesi şaşırttı

14 Ekim 2018

Aydın'ın Karpuzlu ilçesine bağlı Gölük Mahallesi'nde görev yapan bir imam tayini çıkınca 3 yıl boyunca ikamet ettiği caminin lojmanını balyozla yıkarak köyden ayrıldı. İmamın görülmemiş öfkesi herkesi şaşırtırken, köye yeni gelecek imamın kalacak yeri o ..