Kuşadası Haberleri

Aydın'da uyuşturucu operasyonları sıklaştı

20 Ağustos 2013

Köşk'te meydana gelen olayların temelinde uyuşturucu madde olduğunun açıklanmasının ardından jandarma il genelinde uyuşturucuya yönelik operasyonları artırdı.   ..

BAKAN BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞEN ERDEM’DEN AYDINLILARA MÜJDE

17 Ağustos 2013

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın’da vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine planlı alanlar tip imar yönetmeliği ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile görüştüğünü sorunun yönetmelik değişikliği ile çözüleceğini belirtti. ..

CHP AYDIN MİLELTVEKİLİ BAYDAR’DAN GREVE DESTEK

16 Ağustos 2013

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar, Söke’de SÖKTAŞ Fabrikası’nda işçi grevine destek verdi.   Fabrika önünde grev yapan Türkiye Tekstil Örme Giyim Sanayi İşçileri Sen ..

VALİ AYYILDIZ, 30 AĞUSTOSA KADAR AYDIN’DA OLACAK

15 Ağustos 2013

Son Valiler kararnamesi ile Aydın’a atanan Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız, Cuma günü Zonguldak’tan ayrılarak 30 Ağustos’a kadar Aydın’da olacağı öğrenildi. Zonguldak’ta 2011 yılından bu yana valilik görevini yürüten ve son val ..

AYDIN TÜMSİAD’TE NUSRET ÜNAL DÖNEMİ

15 Ağustos 2013

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Aydın Şubesi olağan genel kurulunda mimar Nusret Ünal, başkanlığa seçildi.   TÜMSİAD Aydın Şubesi olağan genel kurulu geniş bir katılımla yapıldı. TÜMSİAD Aydın Şubesi&r ..

ÇERÇİOĞLU, MECLİS TOPLANTISINA YİNE KATILMADI

15 Ağustos 2013

Aydın Belediyesi Meclisi'nde AK Parti'li üyelerin protestosu nedeniyle toplanamayan ikinci oturum yine Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu olmadan Belediye Başkan Vekili Sümran Ünal başkanlığında toplandı.   Ay ..

VALİNİN VEDA YEMEĞİ TARTIŞMALARI DA BERABERİNDE GETİRDİ

13 Ağustos 2013

Aydın Valisi Kerem Al’ın tayinin çıkması ve dün gece verilen veda yemeğinin ardından sosyal medyada adeta valinin tayinin yerinde veya yerinde olmadığı tartışması başladı. Aydın Marangozlar Odası Başkanı Süleyman Algün, “Aydın Valisi Sayın Kere ..

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA TEPKİ GÖSTEREN MECLİS ÜYELERİ TOPLANTIYI TERK ETTİ

13 Ağustos 2013

Aydın Belediye Meclisi’nde bir süredir yaşanan başkan vekili ve meclisi başkanı tartışması bugün yeniden yaşandı. Bayram tatiline ayrıldıktan sonra izninin devam ettiği öğrenilen ve Belediye Meclis Toplantısı’na katılmayan Belediye Başkanı Özlem Çerçi ..

İzmir-Aydın otobanında kaza: 25 yaralı

05 Ağustos 2013

İzmir-Aydın otoyolundaki trafik kazasında kazada 25 kişi yaralandı. Ambulans helikopterin de desteğiyle taşınan yaralılar, çeşitle hastanelerde tedavi altına alındı. Kaza, saat 08.0 ..

AK PARTİ'Lİ TACETTİN PİRİNÇ; “AK PARTİ HİZMETİN ÖNÜNÜ AÇTI”

05 Ağustos 2013

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nazilli İlçe Başkanı Tacettin Pirinç, 2014 seçimlerinde hazırlanan AK Parti’nin Belediyecilik hizmetleriyle Nazilli’ye çağ atlatacağını ifade etti. Aydın’ın Büyükşehir olması ile köylere hizmet geldiğ ..