Kuşadası Haberleri

Aydem Eğrikavak Köyünü Şaşırttı

05 Ocak 2015

Aydın’da geçtiğimiz aylarda Karatepe Şehitliği’nin elektriklerini kesen AYDEM Elektrik firması şimdi de Eğirkavak Mahallesi’nde 55 TL&rsqu ..

Kış Yüzünü Gösterdi Aydın'da Sobacılar Çarşısı Hareketlendi

05 Ocak 2015

Türkiye’nin en ılıman illerinin başında gelen Aydın’da soğuklar etkisini gösterince sobacılar çarşısı da hareketlendi. Son bir haftaya kadar kli ..

Aydın'da Kar Keyfi

05 Ocak 2015

Ülke genelinde etkili olan soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, Aydın’da kar düşen ender yerlerden biri olan Paşayaylası kara hasret ka ..

Unutkan Öğrenci Polisi Alarma Geçirdi

04 Ocak 2015

Aydın’da bomba paniği yaşandı. Aydın-Muğla karayolu üzerinde bulunan durak ve kafenin yakınındaki şüpheli çantadan kıyafet ve kitap çıktı.   Öğlen saatlerinde Muğla Bulvarı Üzerinde bulunan Çine durağının yakınlarındaki bir yere bırakılan çantayı şüpheli bulan ..

Didim Emniyet Müdürü Aytekin'den Odalara İade-I Ziyaret

04 Ocak 2015

Didim İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin, iade-i ziyaretler kapsamında Didim Ticaret Odası ile Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odasına iade-i ziyarette bulundu. Didim İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin iade-i ziyaretler kapsamında Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu ..

Diad'tan 75 Gençliğe Çiğ Köfte Ziyafeti

04 Ocak 2015

Didim İşadamları Derneği (DİAD), Didim 75 Gençlik Oluşumu üyelerini ağırladı. DİAD, Didim 75 Gençlik Oluşumu üyelerini ağırladı. DİAD başkanı Selami Yavaş ile DİAD Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı ağırlamada Didim 75 Gençlik Oluşumu Başkanı İzzet Sirel ile 75 Gençlik üyeleri h ..

Didim'de Kat Hizmetleri Elemanı Kursu Başladı

03 Ocak 2015

Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Didim Rumelili Romanlar Derneği ile Kat Hizmetleri Elemanı alanında 25 Roman kursiyerin eğitimi için imzalanan protokol çerçevesinde planlanan kurs başladı. Konuyla ilgili İşkur Söke Şube Müdürü Cemil ..

Didim'de Kat Hizmetleri Elemanı Kursu Başladı

03 Ocak 2015

Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Didim Rumelili Romanlar Derneği ile Kat Hizmetleri Elemanı alanında 25 Roman kursiyerin eğitimi için imzalanan protokol çerçevesinde planlanan kurs başladı.Konuyla ilgili İşkur Söke Şu ..

Akbük'te “Yarınlar İçin Yarın Sizdeyiz” Projesi

03 Ocak 2015

“Yarınlar İçin Yarın Sizdeyiz” Projesi kapsamında ev ziyaretlerine başlayan Akbük Nurullah Kocabıyık İlkokulu aynı zamanda projede yer alan ve her ay farklı bir konuda verilecek olan seminer çalışmalarının ilkini rehber öğretmen Melis Deniz tarafından gerçekleştirildi. E ..

Üç Çocuk Annesi Kadının Cesedi Elleri Bağlanmış Ve Ağzı Bantlanmış Halde…

03 Ocak 2015

Aydın’ın Söke ilçesinde yalnız yaşayan üç çocuk annesi kadının cesedi, evinde, elleri bağlanmış ve ağzı bantlanmış halde bulundu. Olay, Söke’nin merkez Fevzipaşa Mahallesi Dalgıç Sokak’ta meydana geldi. Yalnız yaşayan ve gündelik tarım işlerine gittiği öğrenilen üç ..