Kuşadası Bugün
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
En Yüksek : 14°C
En Düşük : 8°C
Kuşadası Haberleri

Aydın İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplanıyor

30 Nisan 2015

Aydın İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu, 2015 yılının ikinci toplantısını 08 Mayıs 2015 tarihinde Vali Erol Ayyıldız başkanlığında yapacak.   Aydın’ın işgücü, istihdam ve mesleki eğitim ihtiyacını tespit etmek veya ettirmek, mesleki ve teknik eğitim okul ve ..

Özlem Çerçioğlu Söke'de Özlem Giderdi

29 Nisan 2015

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Söke ziyareti ile vatandaşlarla hasret giderdi. ..

Aydın'da TEOG Maratonu Başladı

29 Nisan 2015

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında, 8. sınıf öğrencilerine yönelik 2. dönem ortak sınavları Aydın’da ..

Aydın Valiliği'nden Alternatif Güzargah Uyarısı

29 Nisan 2015

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Havaalanı Bulvarı ve Doğu Çevre Bulvarında yaptığı asfaltlama çalışmaları nedeniyle sürücülerin zorunlu haller dışında ..

Atilla Koç'dan Adü Rektörü Bircan'a Ziyaret

29 Nisan 2015

Kültür ve Turizm eski Bakanı Atilla Koç, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ziyaret etti. ..

Bakan Eroğlu Yörük Şenliğine Katılacak

29 Nisan 2015

Yenipazar Belediye Başkanı Zafer Savcı, 10. Geleneksel Yenipazar Yörük Şenliği’ne katılacak olan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na Yörü ..

Aydınlı Öğrenciler Adü'yü Tanıyacak

29 Nisan 2015

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasından imzalanan “Adım Adım Üniversiteye” protokolünün ilk etkinliği gerçekle ..

İncirliova'da Parklar Hızla Yapılıyor

29 Nisan 2015

İncirliova Belediye Başkanlığı tarafından ilçe genelinde başlatılan çocuk oyun parkı ve dinlenme alanları çalışmaları hızla devam ediyor. ..

Yangına Uykuda Yakalanan Apartman Sakinlerini Zehirlenmekten İtfaiye Kurtardı

29 Nisan 2015

Aydın’da gece yarısı bir apartmanda meydana gelen yangına uykuda yakalanan apartman sakinlerini karbonmonoksit gazından zehirlenmekten itfaiye ekipler ..

Orge Mutfak Banyo Ve Kapı Kipa AVM'de Stand Açtı

28 Nisan 2015

Aydınlılara 1984 yılından bu yana hizmet veren ORGE Mutfak Banyo ve Kapı, Eeler merkez Kipa AVM’de tüketicilerle buluştu. ..