Kuşadası Haberleri

Adnan Tuncer, aday adaylığını açıkladı

17 Ekim 2018

Tuncel'in adaylık için düşlediği toplantı adeta mitinge dönüştü.Karacasu'da bulunan bir kafede düzenlenen toplantıda aday adaylığına yönelik basın açıklaması yapan Adnan Tuncer, “Her kesimden oy alan 2002 yılından bu yana her girdiği seçim ..

Güvenlik güçleri olayı çözmek için evlerdeki kirli çamaşırları topladı

16 Ekim 2018

Aydın'ın Çine ilçesine bağlı Karakollar Mahallesi kırsalında Cumartesi gecesi yanmış bir otomobil içerisinde bulunan 22 yaşlarındaki yanmış erkek cesedinin cinayet sonrası hayatını kaybettiği belirlendi. Jandarma ve polis olayla ilgili 3 şüpheliyi gözal ..

Aydın Büyükşehir Çobanlar Mahallesinde çevre temizliği yaptı

16 Ekim 2018

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli Çobanlar Mahallesi'nde yoğun bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çevre temizliği çalışmaları kapsamında yol kenarındaki yabani otlar kesilirken, ağaç bakım ve budama, sokak süpürme ve yıkama işlemi yap ..

Bakıcısını öldüren deve kasaplara emanet edildi

16 Ekim 2018

Aydın'ın Germencik ilçesine bağlı kırsal Ömerbeyli Mahallesi'nde bakıcısını feci şekilde öldüren deve, sahipleri tarafından kasaplara emanet edildi. Veteriner hekimler tarafından ön muayenesi yapılıp kesilebilir raporu verilen deve, uzman ekiplerce mezb ..

Didim Belediyesinden iki yeni hizmet

16 Ekim 2018

Didim belediye Başkanı Deniz Atabay ücretsiz aracı her yerde kullanabileceklerini belirterek, satış evinde ise aromatik bitkilerin yanı sıra heykel atölyesinde üretilen ürünlerin de satışa sunulacağını belirtti.Didim Belediyesi garajında hu ..

Ameliyat sonrası resim yaparak rahatlıyor

16 Ekim 2018

Aydın'da üniversite hastanesinde görevli Prof. Dr. Selda Şen hastanede yoğun geçen ameliyatlar ve çalışmanın ardından katıldığı kursta resim yaparak günün yorgunluğunu atıyor. Yaptığı çalışmaları hastane odasındaki duvarlara asan Şen, odasını adeta serg ..

Forum Aydın basın mensuplarını ağırlayacak

16 Ekim 2018

21 Ekim 2018 Pazar günü Forum Aydın tarafından gerçekleştirilecek özel basın gezisi programı kapsamında gazeteciler öncelikle bölgenin önemli etkinliklerinden biri olan Run Aydın'a tanıklık edecek, ardından da Priene Antik Kenti'nde tarihi b ..

Maçın hakemi futbolcunun hayatını kurtardı

15 Ekim 2018

Amatör Küme maçında Didim ekipleri Yenihisarspor ile Didimspor karşılaşmasında Didimspor'lu futbolcu Onur Eryılmaz'ın dulu boğazına kaçınca maçın orta hakemi müdahale etti. Hastaneye kaldırılan genç futbolcunun durumunun iyi olduğu öğrenildi. ..

Kuşadası 2. Resim Çalıştayı başladı

15 Ekim 2018

Emel Atalay küratörlüğünde 14 ülkeden 28 sanatçının katılımıyla başlayan Kuşadası Belediyesi Uluslararası 2. Resim Çalıştayı ile Kuşadası'nın tanıtımına sanat aracılığıyla katkıda bulunulması hedefleniyor.Kuşadası Belediyesi Uluslararası 2. ..

Çerçioğlu, görme engelliler ile kahvaltıda buluştu

15 Ekim 2018

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 15 Ekim Dünya Beyaz Baston Görme Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen organizasyonda Aydın'da yaşayan görme engelli vatandaşlar ile kahvaltıda buluştu.Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ..