Kuşadası Bugün
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
En Yüksek : 31°C
En Düşük : 20°C
Kuşadası Haberleri

Efelerspor tanıtım toplantısı düzenlendi

17 Temmuz 2019

Amatör Küme'de mücadele edecek olan Efelerspor tanıtım toplantısı Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'ın katılımı ile gerçekleştirildi.Futbolcular ile toplantıda bir araya gelen Başkan Atay, Efelerspor'un yeni sezonda güzel işler başar ..

Söke OSB Müteşebbis Heyeti Katılımcılarla Bir Araya Geldi

17 Temmuz 2019

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel başta olmak üzere Söke OSB Müteşebbis Heyeti'nin bulunduğu toplantıda OSB'nin son durumu ile ilgili sunum yapıldı, OSB'nin katılımcı firmalarının te ..

Millet İttifakı Doğu Bölgesi 1.Hizmet Koordinasyon toplantısı yapıldı

17 Temmuz 2019

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Nazilli'de Millet İttifakı'nın doğu bölgesi ilçe başkanları ve meclis üyeleriyle bir araya geldi.Bölgede yapılacak olan hizmetlerin koordinasyonunun görüşüldüğü toplantının girişinde, Başkan ..

12 yaşındaki çocuğa otomobil çarptı

17 Temmuz 2019

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yolun karşısına geçmek isteyen 12 yaşındaki çocuğa otomobil çarptı.Kaza İkiçeşmelik Mahallesi, Aydın Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 12 yaşındaki Ö.O.M Aydın Bulvarı üzerinde koşarak yolun k ..

Madenciliğin önemli fuarı, devlet desteği alan fuarlar arasına girdi

17 Temmuz 2019

“Hayatımız Maden” sloganıyla üretmeye ve Türkiye'ye katma değer sağlamaya devam eden Madencilik sektöründe, MINEX Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı'nın Ticaret Bakanlığı'nın yurtiçinde düzenlenen ve destek verdiği fuarlar listesine alma ..

Başak Koleji ile Sarızeybekler Bisiklet firması protokol imzaladı

17 Temmuz 2019

Başak Koleji Kurucu Temsilcisi F. Alp Ayaydın ve Aydın Sarızeybekler Bisiklet firma kurucusu Hakan Sarızeybek katılımıyla gerçekleşen imza töreni Özel Başak Koleji'nde gerçekleşti.Yapılan protokole göre, Aydın Başak Koleji velile ..

Büyükşehir üç Mahalleyi kanalizasyona kavuşturuyor

17 Temmuz 2019

Aydın Büyükşehir belediyesi ekipleri Didim'de sürdürdüğü çalışmalar kapsamında Efeler, Hisar ve Cumhuriyet Mahallerini kanalizasyona kavuşturuyor.Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu üçüncü döneme hızlı girdi. Büyükşehir Beledi ..

Aynı yerde 10 dakika arayla iki kaza; 2 yaralı

17 Temmuz 2019

Aydın'ın Efeler ilçesinde, aynı bölgede 10 dakika arayla meydana gelen iki ayrı trafik kazasında iki motosiklet sürücüsü yaralandı.Kazalar saat 10.30 sıralarında Hasanefendi Mahallesi, Batı Gazi Bulvarı ile Kızılay Caddesi kesişiminde meydan ..

Didim-Kos feribot seferlerine yoğun ilgi

17 Temmuz 2019

Didim Ma­ri­na'dan her hafta Salı günü Yu­na­nis­tan'ın Kos Ada­sı­na gerçekleştirilen fe­ri­bot se­fer­le­ri yoğun il­gi görüyor.16 Tem­muz 2019 Salı günü ikin­ci se­fe­ri­ni yapan Fahri Kap­tan 5 feriboyu, 100 yolcu ile saat Kos Ada­s ..

Yenipazar lavanta kokmaya başladı

17 Temmuz 2019

Aydın'ın Yenipazar ilçesinde üç yıl önce genç çiftçi projesi ile 25 dekar alanda ekimi yapılan lavantaların hasadına başlanırken, bölgeye örnek olan proje ile ekim yapılan alan yaklaşık 100 dekara ulaştı.Türkiye'de 2019 yılı itibari ile 10 b ..