Kuşadası Haberleri

Aydın yeni bir yağışlı sisteminin etkisine giriyor

20 Kasım 2018

AYDIN (İHA) – Ege Bölgesi'nin bu geceden itibaren Orta Akdeniz'den gelen yağışlı sistemin etkisine girmesi bekleniyor.Yapılan değerlendirmelere göre; Ege Bölgesi'nin bu gece saatlerinden sonra Orta Akdeniz üzerinden gelen yeni bir yağışlı si ..

Engelli öğrenciler yeni botlarıyla kışı rahat geçirecek

20 Kasım 2018

Aydın'ın Nazilli İlçesinde faaliyetini sürdüren Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği (NAZENDER) engellilerle hayırseverler arasında köprü olmaya devam ediyor. İhtiyaç sahibi engellilerle hayırsever vatandaşları buluşturan dernek, ha ..

AK Parti Söke Belediye Başkan aday adayı Makaraç projelerini anlattı

20 Kasım 2018

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Söke Belediye Başkan aday adayı Tamer Makaraç, Söke'den Çin'e kadar ürün gönderildiğini söyledi.Tekstil ve sanayideki heyecanını kentin yönetimine yansıtmak isteğini, yaşadığı kente hizmet edebilmek için ..

Helikopter yoğun sis nedeniyle enkaz bölgesine inemedi

20 Kasım 2018

Aydın'dan dün havalandıktan sonra irtibat kesilen ve bu sabah Karacasu ilçesi kırsalında bulunan eğitim uçağında hayatını kaybeden iki pilotun cenazelerini almaya giden helikopterler, yoğun sis nedeniyle iniş yapamadı.Aydın‘daki bir uçuş aka ..

Nazilli Belediyesinden 8500 kişilik kandil hayrı

20 Kasım 2018

Nazilli Belediyesi, Mevlid Kandili'ne özel hazırlattığı 8 bin 500 kişilik helvayı belediye meydanında vatandaşlara ikram etti.Tüm İslam aleminin Mevlid Kandili'ni kutlayan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Geleneksel hale g ..

Temsilcilik seçiminde öğrencisine hazırladığı metni okutan öğretmen hakkında sor

20 Kasım 2018

Aydın'ın Nazilli ilçesinde, 'Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri' projesi kapsamında yapılan ilçe temsilciliği seçimlerinde öğrencisine kendi hazırladığı 4 sayfalık eleştirel metni okutan ve bunu engellemeye çalışan Şube Müdürü Latif Akgün ile tartışan ..

Kuşadası Belediyesi ilçe protokolünü buluşturdu

20 Kasım 2018

Kahvaltıya Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Cumhuriyet Başsavcısı Çağrı Gir, ADÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Tanrısevdi, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Berksoy, Kuşadası İlçe J ..

Eğitim uçağının enkazına ulaşıldı

20 Kasım 2018

Aydın'dan havalandıktan sonra dün öğle saatlerinden bu yana Denizli'de aranan eğitim uçağının enkazına Aydın'ın Karacasu bölgesinde ulaşıldı.Aydın‘daki bir uçuş akademisine ait uçak, dün saat 11.00 sıralarında havalandıktan kısa bir süre son ..

Aydınlı öğrenciler Genç Liderler Zirvesine katılacak

20 Kasım 2018

Aralık 2018 tarihinde İstanbul' da yapılacak olan Genç Liderler Akademisi (YGA) 2018 Zirvesine katılmaya hak kazandı.Özyeğin Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve TÜSİAD gibi birçok kurum ve kuruluşun destek verdiği “Genç Liderler Akademis ..

Gıda ihracatçıları Çin pazarında büyümek istiyor

20 Kasım 2018

Meyve sebze mamulleri ihracatında Türkiye lideri olan Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği (EYMSİB), 2018 yılındaki son fuar katılımını Çin'in Şanghay kentinde düzenlenen FHC Gıda Fuarı'na yaptı. Meyve sebze mamulleri ihracatçıları Çin pazarında bü ..