Kuşadası Bugün
Az Bulutlu
En Yüksek : 32°C
En Düşük : 17°C
Kuşadası Haberleri

Aydın MHP ahileri unutmadı

15 Eylül 2019

Burak Pehlivan, mesajında; “Veli Ahi Evran tarafından teşkilatlandırılan esnafların oluşturduğu, Türk Kültürünün en önemli esnaf teşkilatı olan Ahilik; birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma demektir. Bugün bile çözüm getiri ..

Egeli yaş meyve sebze ihracatçıları, Kuzey Makedonya pazarında ilgi gördü

15 Eylül 2019

Aralık ayında NATO'ya üye olmaya hazırlanan, Ekim ayında ise; Avrupa Birliği ile tam üyelik müzakerelerine başlamayı hedefleyen Balkanlarda Avrupa'nın kapısı konumunda Kuzey Makedonya, ülkeye yabancı yatırımcı çekmek için kolları sıvadı.Make ..

Kuşadası Triatlonu devam ediyor

15 Eylül 2019

Türkiye Triatlon Federasyonunun, Kuşadası Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleştirdiği "Kuşadası Triatlonu" devam ediyor.Kuşadası Bayraklıdede Mahallesi'ndeki Adagöl'de düzenlenen Kuşadası Triatlonu'na Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden 500 s ..

Kuşadası motosiklet karnavalı devam ediyor

15 Eylül 2019

Tükiye'nin en eski motosiklet festivali olan Kuşadası Motosiklet Festivali bu yıl 09 Route Kuşadası Motosiklet Karnavalı olarak düzenleniyor.Karnavalın 3'üncü gününde düzenlenen motosiklet korteji renkli görüntülere sahne oldu. Yılancı Burnu ..

Görme engellilere ilk yardım eğitimi

15 Eylül 2019

Türk Kızılayı Aydın Şubesi İlk Yardım Eğitim Merkezi tarafından Dünya İlk Yardım GünüEtkinlikleri kapsamında görme engellilere ilk yardım eğitimi verildi.Türk Kızılayı Aydın Şubesi İlk Yardım Eğitim Merkezi tarafından Dünya İlk ..

Vali Köşger; “Ahilik, herkese ışık tutan bir yaşam felsefesi ve idari sistemdir”

15 Eylül 2019

Ahilik Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Vali Köşger, “Milletimizin köklü geleneklerinden biri olarak yüzyıllar boyunca varlığını koruyan, gücünü ve etkinliğini geniş bir coğrafyada devam ettiren Ahilik kurumunun, medeniyetim ..

14 ayrı yağma ve tehdit suçundan aranan kadın zanlı yakalandı

15 Eylül 2019

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, geceleyin silah ile yağma, birden fazla kişi ile tehdit, bina içinde muhafaza altına alınmış eşya hakkında hırsızlık, 7 ayrı Yaralama, 4 ayrı Mala Zarar Verme g ..

AK Partili gençlerden Diyarbakırlı annelere destek videosu

14 Eylül 2019

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Efeler İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı, Diyarbakır'da çocuklarını terör örgütünden kurtarmak isteyen annelere destek videosu hazırlandı.AK Parti Efeler İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı'nın resmi sosyal medy ..

Aydınlı arıcıya ceza şoku

14 Eylül 2019

Aydın'da 2019 yılına büyük umutlarla giren arıcılar, yetkililerden destek beklerken cezai müeyyidelerle karşılaşmaya başladılar. Aydın Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ayhan Özdemir, Germencik Tarım İlçe Müdürlüğü'nün uygulaması ile arıcıların ciddi ..

MHP Söke ve İncirliova başkanları istifa etti

13 Eylül 2019

MHP Söke İlçe Başkanı Veysel Öztürk ve İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam'ın kendi istekleri ile görevlerinden ayrıldıkları belirtildi.MHP İl Başkanı Burak Pehlivani yaptığı açıklamada; “Lider-Doktrin-Teşkilat disiplini içine Liderimiz D ..