Kuşadası Bugün
Çok Bulutlu
En Yüksek : 24°C
En Düşük : 10°C
Kuşadası Haberleri

Sökeli Berber Arıcı, saç kesim yarışmasında performans ödülü kazandı

14 Nisan 2021

29 Mart-2 Nisan tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen 2. Uluslararası Güzellik Sanatları Festivali'nde Sökeli berber Engin Arıcı, saç kesim yarışmasında, performans ödülü kazandı. 2. Uluslararası Güzellik Sanatları Festivali, 600 zanaatkarın k ..

Efeler belediyesi sokak hayvanları için yürüyen İğdigül'ü ağırladı

14 Nisan 2021

Efeler Belediyesi, sokak hayvanlarına şiddete dikkati çekmek amacıyla Mersin'den İzmir'e yürüyüş gerçekleştiren oyuncu ve hayvan hakları savunucusu Semih İğdigül'ü ağırladı.Üzerinde şiddete uğramış sokak hayvanlarının fotoğrafı ve “Yaşamak İ ..

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde temassız randevu dönemi

14 Nisan 2021

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde artan Korona virüs vakaları dolayısıyla teması minimum seviyeye indirmek için yeni bir uygulama başlatıldı.Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görüldüğü günden bu yana 30 binin ..

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarımsal sulama yatırımlarını sürdürüyor

14 Nisan 2021

Karacasu'da 800 dekarlık tarım arazisi besleyen su kanalları modern hale getiriliyor.Verimli ve bereketli toprakları ile tarımsal üretimde ülkemizin önde gelen kenti olan Aydın'da tarımsal sulama ağının genişlemesi ve saha sağlıklı koş ..

ADÜ Recep Tayyip Erdoğan Engelli Dostu Kütüphanesi tanıtıldı

14 Nisan 2021

Engelli Dostu ADÜ Projesi kapsamında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Recep Tayyip Erdoğan Engelli Dostu Kütüphanesi'nin tanıtımı yapıldı.ADÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı'nın koordinatörlüğünü yaptığı Engelli Dostu ADÜ ..

2003'te cinayeti işlediği tespit edilmişti, 2021'de yargılanacak

14 Nisan 2021

Aydın'ın Efeler ilçesinde 2003 yılında Emine Akkesen'i boğarak öldüren ve dönemin emniyet ekipleri tarafından cinayeti işlediği tespit edilen, fakat delil yetersizliğinden serbest kalan E.A., tekrar hakim karşısına çıkacak.Kurtuluş Mahallesi ..

Ziraat Fakültesi, akreditasyon çalışmaları kapsamında çalıştay düzenledi

14 Nisan 2021

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Ziraat Fakültesi, akreditasyon çalışmaları kapsamında 'Kurum İçi Eğitim Çalıştayı ve Program Değerlendirici Eğitimi Çalıştayı' düzenledi.Çalıştaya, Ziraat Fakülteleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akre ..

Vali Aksoy'un Turizm Haftası mesajı

14 Nisan 2021

Vali Aksoy mesajında, “Toplumda turizm bilincini geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve vatandaşların turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla, her yıl 15-22 Nisan tarihleri arası Turizm Haftası olarak kutlanmaktadır. Ekonomik kalk ..

2020 Faaliyet Raporu kabul edildi

14 Nisan 2021

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin 1 yıllık faaliyet raporu muhalefetin hayır oylarına rağmen oy çokluğuyla kabul edildi.Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısı Meclis Başkanvekili Evrim Karakoz başkanlığında gerçekleştirildi. Gü ..

Kanser Haftası'nda ‘Onkoloji Hastanesinde Palyatif Bakım Deneyimleri' başlıklı s

14 Nisan 2021

Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Sosyal Sorumluluk Söyleşileri kapsamında düzenlenen ‘Onkoloji Hastanesinde Palyatif Bakım Deneyimleri' başlıklı söyleşi, ..