Kuşadası Haberleri

Kuşadası’nda insan taciri operasyonu

27 Mayıs 2018

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Grup Amirliği’ne bağlı ekipler, bir kişinin yasa dışı yollarla Yunanistan’ın Sisam adasına kaçak göçmen göndereceği bilgisine ulaştı. Sahil ..

Kuşadası’nda bisiklet ile otomobil çarpıştı; 1 yaralı

27 Mayıs 2018

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Atatürk Bulvarı Marina önünde meydana gelen trafik kazasında Muzaffer T. yönetimindeki 35 JBS 53 plakalı özel otomobil ile Emirhan P.’nin kullandığı bisiklet dikkatsizlik sonucu çarpıştı. Kazada bisiklet s ..

3. Ulusal Matematik yarışmasının ödül töreni gerçekleşti

27 Mayıs 2018

Ulusal Tales Matematik Yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.Aydın Özel Başak Koleji Merkez kampüsünde gerçekleştirilen ödül töreninde 2 bin 500 öğrencinin finalde yarıştığı Ulusal Tales Matematik Yarışmasında ilk on ki ..

Nazilli Belediyesi’nden ADÜ’ye 2 milyonluk yatırım

27 Mayıs 2018

Göreve geldiği günden bu yana eğitime verdiği desteklerle halkın takdirini kazanan Belediye Başkanı Haluk Alıcık, hedeflerinin Nazilli’yi üniversite ve sanayi şehri yapmak olduğunun altını çizdi.Nazilli Belediyesi tarafından, ..

Türkiye Triatlon Federasyonu Didim Triatlonu tamamlandı

27 Mayıs 2018

Didim Triatlon yarışmaları gerçekleştirildi. 7 kategoride dereceye giren sporculara madalyaları verildi.Aydının Didim ilçesinde ilki geçen yıl yapılan “Didim Triatlon yarışmaları” bu yılda güzel bir havada gerçekleştirildi. Didim Kaymak ..

Büyükşehir Belediyesi kursiyerleri satranç tahtasında yarıştı

27 Mayıs 2018

Aydın Büyükşehir Belediyesi kültür merkezlerinin düzenlediği Geleneksel Satranç Turnuvası bu yıl da geçen yıllardaki gibi büyük çekişmeye sahne oldu.Yüksel Yalova Çocuk Kültür Merkezi’nde düzenlenen yarışmada başarılı olan kü ..

KUTO üyeleri, KOSGEB destekleri hakkında bilgilendirildi

27 Mayıs 2018

KOSGEB UzmanlarındanBarışcan Gülay tarafından gerçekleştirilen sunumda; KOBİ Gelişim Destek Programının amacı, uygulama şekli ve proje çağrı konuları hakkında bilgiler verildi. KOSGEB’e sunulacak projenin nasıl olması gerektiği hakkında ..

Akşener, Aydın’da hedeflenen kalabalığı toplayamadı

27 Mayıs 2018

Partisinin Aydın milletvekili adayları ile birlikte İstasyon Meydanı’nda seçmenlerinin karşısına çıkan İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, hükümetin politikalarını eleştirerek, seçim vaatlerini sıraladı. ..

Aydın Fikr-i Asım Derneğinden ‘Dolarını Boz’ kampanyası

27 Mayıs 2018

Dernek yönetim kurulundan konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Ülkemiz çok önemli bir seçim atmosferine girmiştir şuan yaşadıklarımız ülkenin bir seçim değil adeta yeniden bir kurtuluş mücadelesidir. Batılı güçlerin ve şer odaklarının ülk ..

27 Mayıs davası İstinaf Mahkemesine taşındı

27 Mayıs 2018

dönem DP’li milletvekilleri ve ailelerinde yol açtığı mali hak kayıplarının giderilmesi için TBMM aleyhine açılan ve daha duruşma yapılmadan ret edilen dava İstinaf Mahkemesine taşındı.Demokrat Parti (DP) eski GİK üyesi Samet Ocako ..