Kuşadası Bugün
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 31°C
En Düşük : 20°C
Kuşadası Haberleri

AYDIN VALİSİ HÜSEYİN AKSOY GÖREVE BAŞLADI

18 Haziran 2020

Cumhurbaşkanlığının 2020/274 sayılı Kararnamesi ile Kocaeli’den Aydın’a atanan Vali Hüseyin Aksoy’un Aydın'a teşrifleriyle Valilik önünde karşılama töreni düzenlendi. Törene Vali Yardımcıları, kaymakamlar ve protokol üyeleri katıldı. ..

AYDIN'DA HALI SAHALAR FAALİYETE BAŞLADI

16 Haziran 2020

1 Haziranda açılan ve tekrar kapatılan normalleşme süreci birlikte tekrar  hizmet vermeyi bekleyen halı sahalar ile ilgili karar netleşti. Aydın’ın ilk Millet Kıraathanesi’nin açılış töreninde konuşan Vali Köşger, halı sahaların açılabilmesi için gerekli kararı im ..

'KIZ KARDEŞİM' SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ DOĞA AİLESİNE AÇILIYOR

28 Mayıs 2020

TÜRKİYE'NİN GÜÇLÜ KADINLARI, HAYALLERİNİ "KIZ KARDEŞİM" PROJESİYLE GERÇEKLEŞTİRİYOR   “KIZ KARDEŞİM” SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ DOĞA AİLESİNE AÇILIYOR   İTÜ ETA Vakfı bünyesinde ..

ÖZLEM ÇERÇİOĞLU : 'ÖZGÜRLÜĞÜN VE BAĞIMSIZLIĞIN BAYRAMI KUTLU OLSUN'

19 Mayıs 2020

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.   Başkan Çerçioğlu mesajında şunları ifade etti: ..

Nazilli Ticaret Odası nefes kredisini hayata geçirildi

28 Nisan 2020

TOBB ve Nazilli Ticaret Odası kaynaklarının bir araya getirilmesiyle oluşturulan Nefes Kredisi'nde 2020 yılı tamamen ödemesiz olacak. Ödemeler yıllık yüzde 7,5 faiz ile 2021'de aylık eşit 12 taksitle yapılacak. Kredi'de üst limit 50 bin ila ..

Söke Bilim ve Sanat Merkezi koruyucu siper üretti

28 Nisan 2020

Söke Bilim ve Sanat Merkezi, ilçe genelindeki kamu kurum ve kuruluşlarına bin 550 adet yüz koruyucu siper teslimatı yaparken; 4 bin 730 adedi Konya, Bartın, Kars, Bingöl, Karabük, Rize, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesi, Çankırı, Balıkesir'in K ..

Başkan Öndeş, bizzat kendisi takip etmeye başladı

28 Nisan 2020

Kendi ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra ürettikleri dezenfektan tünellerini Türkiye'nin değişik yerlerine gönderen Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, ilçe sınırıları içerisinde kurulan tüm pazarlara katılıp vatandaşları sosyal mesafe kon ..

Necmettin Tufan; “İHD Ankara Şubesi ve Ankara Barosu siz neyin peşindesiniz?”

28 Nisan 2020

Dr. Ali Erbaş'a yönelik yapılan açıklamaları eleştirdi.Necmettin Tufan, yaptığı açıklamada; “Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Hocamız, Ramazan ayının ilk Cuma hutbesini Ankara Hacı Bayram-ı Veli Camisi minberinde okudu. Mekan olar ..

Söke Esnaf Odası Başkanı Karataş küçük esnafın sıkıntılarını dile getirdi

28 Nisan 2020

Başkan Refik Karataş, "Söke bu zor günler geçirdiğimiz bu dönemde esnaf ve sanatkarı, şoför esnafını unutanları zamanı geldiğinde biz hiçççç hatırlamayacağız. Kahvehaneler kapalı lokantalar ve berberlerde kapalı, şoför esnafının kredi karlar ..

Alkollü sürücü kovalamaca sonucu yakalandı

28 Nisan 2020

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde alkollü sürücü polisin kovalamacası sonucu yakalandı.Olay saat 15.00 sıralarında Adnan Menderes Bulvarı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Saygın M. yönetimindeki 06 MRH 28 plakalı otomobil Şehit Fuat Kapla ..