Kuşadası Haberleri

Kazada ölen kız çocuğu toprağa verildi

23 Temmuz 2018

Aydın’ın Kuyucak ilçesinde yaşanan kazada yaşamını yitiren Hülya Açıkkol için Acıpayam ilçesi Yeniköy Mahallesi’nde cenaze töreni düzenlendi. Mezarlıkta kılınan cenaze namazının ardından 15 yaşındaki Açıkkol, gözyaşları arasında toprağa ..

Kuşadası’nda ücretsiz Fransızca kursu

23 Temmuz 2018

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, kursu ziyaret ederek katılımcılara başarılar diledi.Kuşadası Belediye Meclisi’nde alınan karar doğrultusunda dünyanın en eski üniversitesi unvanına sahip Sorbonne Üniversitesi öğretim üyeleri ve me ..

Kuşadası’nda çeşitli suçlardan aranan 2 kişi yakalandı

23 Temmuz 2018

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Camikebir Mahallesi Sabucalı Sokak’ta rutin devriye görevi yapan Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı ekiplerin gerçekleştirdiği kontrol sırasında 43 yaşındaki A.Ö. isimli şahıs şüphe ü ..

Kuşadası’nda Soğucak Pazarı ilgi görüyor

23 Temmuz 2018

Çarşamba günü ve hafta sonları Soğucak-Davutlar kavşağında bulunan pazar yerinde, Cuma günleri ise Soğucak Mahallesi Meydanı’nda kurulan üretici pazarı tüketicilere en taze sebze ve meyveyi aracısız sunuyor. Soğucak Üretici Sebze ve Meyv ..

TRAC’dan Başkan Alıcık’a ziyaret

23 Temmuz 2018

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) Nazilli Şube Başkanı Uzay Tok ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.Dernek faaliyetleri hakkında bilgi veren Tok, afetlerde haberleşmenin öne ..

‘Tatlı Çarşamba’ ile moral depoluyorlar

23 Temmuz 2018

Aydın Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ne (TRSM)kayıtlı hastaların tedavi süreçleri içerisinde rehabilitasyonlarını ve sosyalleşmelerini desteklemek amaçlı çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Düzenlenen etkinlik kapsamında Toplu ..

Başkan Toyran 4 yılda mevcut park sayısı kadar park yaptı

23 Temmuz 2018

2014 yılından bu yana Başkan Süleyman Toyran’ın önderliğinde çalışmalarını yürüten Söke Belediyesi, Söke’de yaşayan her bir vatandaşa düşen yeşil alan miktarını da arttırdı. 2014 yılına kadar Söke’de toplam 45 park ve yeşil alan bulunurk ..

Aydın Tabip Odası’ndan Bakan Koca’ya mektup

23 Temmuz 2018

Hakan Karagözlü, Aydın Tabip Odası Yönetim Kurulu olarak Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya sağlık çalışanlarının taleplerini içeren bir mektup gönderdiklerini belirtti.Aydın Tabip Odası Yönetim Kurulu imzasıyla gönderilen mektupta şu ..

Kazada ölen 3 kişilik aile son yolculuklarına uğurlandı

23 Temmuz 2018

Kuyucak’ın Gencellidere Mahahallesi’nde dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, Aydın’dan Denizli istikametine giden Osman Yıldırım idaresindeki 31 SY 587 plakalı otomobilin yolunu kısaltmak için ters yöndeki banketten iler ..

Uluslararası festival birincileri Başkan Özakcan’ı ziyaret etti

23 Temmuz 2018

Mesut Özakcan’ı ziyaret etti.Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Süleymanpaşa Belediyesi tarafından ortaklaşa olarak ’54. Uluslararası Kiraz Festivali’ düzenlendi. Festivaldeki etkinlikler kapsamında yer alan ’Altın Kiraz Halk Oyunları Ya ..